Rajonas

Puikūs irkluotojų startai atvirame šiaurės šalių irklavimo čempionate

0

Kauno rajono irkluotojai sunkiai dirba ir labai aktyviai ruošiasi artėjančiam irklavimo  sezonui. Patys geriausi mūsų irkluotojai (broliai Domantas, Dovydas ir Povilas Stankūnai) šiuo metu lieja sūrų prakaitą Italijoje, kur ruošiasi, balandžio viduryje vykstančiam, Europos irklavimo čempionatui.  O jų jaunesnieji draugai sunkų darbą atlieka ant irklavimo treniruoklių Concept2, bėgioja krosus, kilnoja svorius ir vykdo pasiruošimą Lietuvoje.

Dalyvauja kontroliniuose testavimuose ir labai aktyviai dalyvauja tarptautinėse irklavimo varžybose nuotoliniu būdu. Vasario mėnesį sėkmingai startavę Pasaulio uždarų patalpų irklavimo čempionate (6 vieta), kovo 21 dieną jie jau labai sėkmingai startavo Šiaurės šalių atvirame uždarų patalpų čempionate. Šiame čempionate varžysis irkluotojai iš 18 valstybių: Kanados, JAV, Pakistano, Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Farerų salų, Anglijos, Vokietijos, Vengrijos, Italijos, Belgijos, Slovakijos, Airijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Lietuvos ir žinoma šio čempionato organizatoriai Danijos atstovai. Šios varžybos yra įtrauktos į FISA kalendorių ir yra aukšto lygio.

Kauno rajono sporto mokyklą atstovavo 11 sportininkų įvairiose amžiaus grupėse ir distancijose. Šalių čempionate sportininkams pavyko iškovoti 2 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medalius. Iškovotos 2 ketvirtos vietos, 5, 6, 7 vietos taip pat nuteikia optimistiškai.

Čempionėmis tapo, Augustė Šablinskaitė, Gustė Vaškevičiūtė, Sidabro medalius iškovojo, Dovilė Rimkutė ir Laura Gabšytė, bronzos apdovanojimus iškovojo Ieva Mariničiūtė ir Augustė Uleckaitė.

Čempionatas paliko didelį įspūdį visiems dalyviams. Po kiekvieno finalo du šio čempionato komentatoriai ėmė iš nugalėtojų trumpus interviu, kuriuose savo anglų kalbos žinias lavino ir Augustė su Guste. Visi mūsų sportininkai parodė labai aukštus rezultatus ir asmeninius pasiekimus.

Kauno rajono sporto mokyklos informacija

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas