ĮmonėsRedakcijaRenginiai

Puiki žinia pramogų pasiilgusiems mažiesiems – duris vėl atveria pramogų centras „CurioCity“!

1

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“ sušvelninus karantino sąlygas jau atvėrė duris mažiesiems pramogautojams. Lankytojai kviečiami ne tik žaisti, bet ir pasimėgauti jiems paruoštomis staigmenomis.

Visą vasarą – nuotaikingos vaikų stovyklos

Kad vasarą netektų nuobodžiauti, miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ 5-12 metų smalsuolių lauks trijose dienos stovyklose.

„Karantino metu nenuobodžiavome ir svarstėme, kaip galėtume pradžiuginti grįžtančius vaikus. Viena iš idėjų – visiškai nauja „Pasaulio atradėjų“ stovykla, kurioje mažieji tyrinėtojai kiekvieną dieną susipažins su skirtingu žemynu, jo išskirtinumais, gamtos įvairove bei gyventojais. Nepamiršime ir įvairių žemynų tradicinių žaidimų bei kulinarinių atradimų“, – pasakojo „CurioCity“ vadovė Neringa Žibaitė.

Nebus pamirštos ir vaikų širdis jau užkariavusios „Miesto herojų“ bei jaunųjų lyderių „Žaidžiu – žinau“ stovyklos. Jų metu būsimi lyderiai išbandys save skirtingose profesijose, eksperimentuos Smalsumo laboratorijoje ir kulinarijos studijoje, dalyvaus muzikinėse ir vaidybinėse improvizacijose, praktiškai pajaus, kaip ir kam uždirbami ir iškleidžiami pinigai.

Stovyklos programos sudarytos taip, kad norintys galės rinktis visos savaitės arba vienos ar kelių dienų pramogas.

Gimtadieniams – ypatingos nuolaidos

Dar viena „CurioCity“ paruošta staigmena grįžtantiems pramogautojams – 15 procentų nuolaida gimtadienių programoms bei lankstesnės šventės užsakymo sąlygos. Norintys gimtadienį švęsti mieste smalsiems vaikams, galės rinktis net iš 22 skirtingų gimtadienių scenarijų, kurie jubiliatui padės pasijausti tikra superžvaigžde, virtuves šefu ar stebuklingus eksperimentus atliekančiu mokslininku. Ne ką mažiau vaikus pradžiugins ir „CurioCity“ paruoštos dovanos jubiliatams bei šventiškai papuoštos gimtadienių salės, kuriose telpa net iki 40 žmonių.

Naujiena – budinčios auklės paslauga

Tėvelių pageidavimu šią vasarą „CurioCity“ rasite naują paslaugą – Budinčią auklę.

„Suprantame, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu suderinti vaikų priežiūrą, įvairiausius asmeninius reikalus ir profesinį gyvenimą kartais tampa tikru iššūkiu. Esame įsikūrę dideliame prekybos ir laisvalaikio centre, į kurį tėveliai su vaikais dažnai užsuka ne tik pramogauti, bet ir norėdami susitvarkyti būtiniausius reikalus: nueiti į banką, išsirinkti namų apyvokos prekes ar panašiai. Kad visus darbus tėveliai galėtų susitvarkyti greičiau ir patogiau, siūlysime jiems budinčios auklės paslaugą – vaikų priežiūrą ir edukaciją“, – teigė N. Žibaitė.

Galimybė pažinti savo vaikus iš naujo

Kasdien didelio lankytojų skaičiaus sulaukiantis edukacinis pramogų centras „CurioCity“ nėra įprastas žaidimų kambarys, kuriame tėvai palieka vaikus papramogauti. Priešingai, centro vadovė teigia, kad „CurioCity“ buvo kuriamas siekiant sukurti erdvę kokybiškam šeimos bendravimui. Tai išskirtinė erdvė, kurioje pramoginės, edukacinės, patyriminės ir aktyvios pramogos integruotos vienoje vietoje. Tėvams sudaromos sąlygos pažinti vaikus skirtingose aplinkose, atrasti jų stiprybes, pomėgius, sritis, kuriose jiems labiausiai sekasi ir atsiskleidžia jų vaikų gebėjimai bei polinkiai.

Miestas smalsiems vaikams „CurioCity“ sukurtas remiantis „žaidžiu – žinau“ koncepcija. Pateikiamas platus spektras priemonių, informacijos, įrangos ir žaidimų, kurių pagalba, be išankstinės nuostatos mokytis, lavinami vaikų emociniai, intelektiniai, socialiniai ir fiziniai įgūdžiai.

Jaunoji karta imituoja realaus gyvenimo situacijas, žaidimų pagalba susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Persirengę ugniagesiais gelbėtojais vaikai gali dalyvauti kačiuko gelbėjimo iš degančio namo operacijoje, žmogaus kūno pažinimo erdvėje įgyti pirmosios pagalbos įgūdžių, o radijo įrašų studijoje įrašyti savo pokalbių laidą. Visa tai ir dar daugiau – patyrimų kupiname mieste smalsiems vaikams „CurioCity“!

Miestas smalsiems vaikams „CurioCity” yra įsikūręs adresu Islandijos pl. 32, Kaune. Mažieji bei jų tėveliai čia yra laukiami kasdien nuo 10 iki 21 valandos. Išankstinė registracija nereikalinga.

E. Gendrėnaitės nuotraukos

5 1 Balsuoti
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
1 Komentaras
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
tadas

saunu, vaikuciai gales platinti virusa.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės