NaujienosPuiki pažintinė kelionė į Vilnių ir Trakus

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 30 sausio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno samariečių vaikų dienos centrui “Užuovėja” rėmėjai skyrė finansinę paramą – suorganizuoti pažintinę kelionę į Vilnių ir Trakus. Vaikai į kelionę važiavo ir su savo tėveliais. Ankstų šeštadienio rytą, pilnu autobusu iš Kauno išvažiavome į Vilnių. Kelionės programoje buvo numatyta aplankyti Televizijos bokštą, Valdovų rūmus ir Trakų pilį. Linksmai besišnekučiuodami atvažiavome į Vilnių prie TV bokšto. Jis mums priminė sausio 13-osios nakties įvykius, kurių garbei pirmama aukšte apžiūrėjome įrengtą ekspoziciją.

Vaikai su nekantrumu laukė tos akimirkos, kad galėtų pamatyti Vilniaus panoramą iš paukščio skrydžio. Paskui prie bronzinės skulptūros “Aukojimas” nusifotografavome bendrai nuotraukai ir pajudėjome link Vilniaus Senamiesčio į Valdovų rūmus. Kadangi mūsų buvo labai didelė grupė (apie 50 žmonių) reikėjo pasiskirstyti į tris grupes: “Karybos” grupė, “Istorijos” grupė bei edukacinės programos grupė “Karoliukai” vaikams. Kiekviena grupę lydėjo gidas, kuris supažindino su muziejuje esančia ekspozicija.

Prisiminėme istoriją, iš arti apžiūrėjome bei išbandėme istorinę ginkluotę: kardus, skydus, šarvus ir pan. Taip pat susipažinome su Vilniaus pilies statybos istorija 3D formatu. Pamatėme Vilniaus panoramą iš Valdovų rūmų bokštelio. Atsisveikinant gidai vaikams įteikė atminimo dovanėles: popierines karūnas, šalmus bei “Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų” dinastijos plakatus. Tik vėlyvą popietę pasiekėme Trakų muziejų, kuriame vaikai apžiūrėjo ekspoziciją bei pagilino savo šalies istorinias žinias.

Daugelis vaikų niekada nėra buvę Vilniuje. Todėl norime nuoširdžiai padėkoti rėmėjams už puikiai pavykusią kelionę mūsų globojamiems vaikams į istorines Lietuvos vietas

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

[vc_row][vc_column][vc_gallery type=“image_grid“ images=“5504,5505,5506,5507,5508,5509,5510,5511,5512,5513,5514,5515,5503″][/vc_column][/vc_row]

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x