Sveikata

Projektas “Gyvenu sveikai ir aktyviai”

0

Kauno r. Kačerginės daugiafunkcis centras vykdė projektą ,,Gyvenu sveikai ir aktyviai‘‘. Projektas finansuojamas Kauno r. savivaldybės 2016 m. Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Rašant projektą buvo atkreiptas dėmesys į gyventojų fizinio aktyvumo skatinimą. Fizinis aktyvumas – vienas iš svarbiausių sveikos gyvensenos veiksnių, stiprinančių fizinį pajėgumą, sveikatą ir gerovę. Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad 50 proc. žmogaus sveikatos lemia gyvenimo būdas, 20 proc. – genetika ir paveldėjimas, 20 proc. – aplinka ir tik 10 proc. medicina. Tad nei vaistai, nei gydytojai išgelbėti negalės, jei pirmųjų veiksmų nesiimsime patys. Sveikai maitinantis ir sportuojant didėja darbingumas, pailgėja gyvenimo trukmė.

Projektu buvo siekiama įgyvendinti šiuos tikslus ir uždavinius.

Projekto tikslas: Pagausinti Kačerginės bendruomenės dalyvavimą sveikatą stiprinančiuose užsiėmimuose, sudarant sąlygas keisti savo gyvenseną aktyviai ir turiningai judant, neįprasta aktyvaus judėjimo forma – žaidžiant stalo tenisą.

[vc_column][/vc_column][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”4″ element_width=”3″ gap=”5″ item=”3464″ grid_id=”vc_gid:1483539838313-e024aa5e-94f3-6″][/vc_column][/vc_row]

Projekto uždaviniai:

  1. Sudaryti sąlygas vaikams ir jaunimui laisvalaikiu žaisti stalo tenisą.

2.   Paskatinti vidutinio ir vyresnio amžiaus žmones sistemingai dalyvauti sveikatą stiprinančiuose užsiėmimuose.

Projektas buvo vykdomas 2016-08-26 – 2016-12-19 laikotarpiu.

Projekto veiklos:

1. Stalo teniso treniruotės bei varžybos.

2. Sveikatą stiprinančios mankštos.

Į projektą  ,,Gyvenu sveikai ir aktyviai‘‘ įsitraukė daugiau kaip 130 aktyvių dalyvių: šeimos, vaikai, jaunimas, vyresnio amžiaus žmonės iš Kačerginės miestelio ir aplinkinių seniūnijų. Stalo teniso turnyruose mielai dalyvavo šeimos, jaunimas, vyresnio amžiaus žmonės. Sistemingai vyko sveikatą stiprinančios mankštos, kurias planuojama pratęsti.

Projekto metu buvo sėkmingai įgyvendintos visos suplanuotos veiklos, kurios sulaukė teigiamų bendruomenės atsiliepimų.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sveikata