Naujienos

Profesionalus magnetinis rezonansas Affidea

0

Vienas iš efektyviausių būdų įvairiems susirgimams organizme nustatyti yra magnetinis rezonansas. Affidea, visoje Lietuvoje veikiantis specialus medicinos centras pasirūpins patikima diagnostika užtikrinant aukštą medicininių paslaugų kokybę. Skaitykite toliau ir sužinokite apie klinikoje atliekamus tyrimus bei kada verta kreiptis pagalbos.

Magnetinio rezonanso veiksmingumas

Magnetinio rezonanso tyrimų veiksmingumu abejoti tiesiog neįmanoma. Iš tiesų, tai vienas efektyviausių ir patikimiausių būdų, tinkamų diagnozuoti įvairiems susirgimams. Gaunami rezultatai būna itin tikslūs ir išsamūs, jų nereikia laukti ilgai, nes jie ateina jau visai netrukus.

Panagrinėkime magnetinį rezonansą kiek išsamiau. Koks tai tyrimas ir kaip jis veikia, ar jis nesukelia jokių šalutinių veiksnių sveikatai?

Magnetinio rezonanso tomografija (MRT) yra visiškai saugi procedūra, kuri nesukelia jokio skausmo ir pakitimų organizme. Procedūra atliekama specialia medicinine įranga, kuri padeda išgauti itin tikslų vidaus organų bei minkštųjų audinių vaizdą. Prietaisai neskleidžia jonizuojančios spinduliuotės, dar kitaip žinomos kaip radiacija, todėl tikrai nėra kenksmingas.

Magnetinis rezonansas taikomas tiriant šias organizmo sritis:

  • krūtinės ląstą;
  • dubenį;
  • stuburą;
  • galvos smegenis;
  • sąnarius, čiurnas, blauzdas;
  • pilvo organus;
  • įvairias kitas kūno vietas.

MRT tyrimas trunka neilgai, nuo maždaug 15min iki valandos. Specialus išankstinis pasiruošimas nėra būtinas. Svarbu žinoti, jog magnetinis rezonansas netinka pacientams, turintiems įmontuotus metalinius implantus, širdies stimuliatorių ar kitus metalinius prietaisus. Dantų implantai tyrimams netrukdo.

Skubūs ligų tyrimai

Bet kokia liga gali sukelti organizme rimtų padarinių. Ji ne tik suteikia diskomfortą, bet gresia dar didesniais nemalonumais, kurie gali būti ir lemtingi. Būtent todėl svarbu pasirūpinti susirgimų diagnostika kaip įmanoma anksčiau, vos pajutus pirmuosius simptomus ir neatidėlioti. Magnetinis rezonansas Affidea klinikoje bus atliktas greitai ir patikimai, priimant Jus skubos tvarka. Klinikoje dirbantiems specialistams rūpi Jūsų sveikata, todėl jie padarys viską, kad patektumėte kaip įmanoma greičiau ir būtų užtikrinti kokybiški tyrimai.

Užsiregistruokite tyrimams nedelsdami! Magnetinis rezonansas Affidea medicinos centre bus patikimas ir saugus sprendimas, ypač tuomet, kai reikalingas skubus vizitas. Nedelskite ir susirgimai bus sustabdyti laiku, su mažesnėmis pasekmėmis.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos