ĮmonėsKauniečiams redakcijaProduktyvumo proveržis vos per 15 minučių

Avatar Domantas Bukauskas2019 12 rugpjūčio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Produktyvumas yra tai, ko iš savo darbuotojų tikisi darbdaviai. Jiems produktyvumas yra tarsi vanduo žmogui karštą vasaros dieną. Ir tai yra normalu. Produktyvus darbuotojas puikiai susitvarko su jam paskirtomis užduotimis, yra efektyvus bei sukuria apčiuopiamą vertę įmonei.  Kokia graži istorija…

Tačiau kartais tokia istorija nevirsta realybe. Nuolatinis stresas, įtampos kupinas darbas, verčiantys skubėti terminai, problemos namuose, o kur dar palenkta nugara ir nusvirę pečiai, sėdint prie darbo stalo biure… Darbuotojų produktyvumas mažėja, jaučiamas nuovargis, – visa tai neigiamai atsiliepia darbo kokybei, rezultatams bei bendram darbo klimatui.

Ar kada susimąsčiau, jog reikalaudamas iš darbuotųjų produktyvumo, pirmiausia, kaip darbdavys turėčiau sau užduoti klausimą: ar aš stengiuosi pakankamai, jog  produktyvumas darbo vietoje būtų skatinamas, užtikrinamas?

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

 

Urban Zen mobilūs biuro masažai – išsigelbėjimas ir darbuotojams ir darbdaviams

URBAN ZEN – tai vos 15 minučių trunkantis pečių juostos, nugaros, plaštakų bei galvos express mobilus biuro masažas, išbudinantis darbuotojų produktyvumą.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Pritaikant unikalių masažo technikų rinkinį, siekiama pagerinti darbo rezultatus, suteikti poilsio akimirką, taip pat sukelti atpalaiduojantį poveikį bei produktyvumo proveržį per itin trumpą laiką. Puikiausia tai, kad ši paslauga atliekama be aliejų ir per drabužius, ant mobilios masažo kėdės, todėl masažą patogu atlikti darbo vietoje, konferencijoje, mokymuose ar bet kurioje kitoje erdvėje. Jums niekur nereikia vykti, tik mėgautis!

Taikant masažo terapiją, net tik pagerėja darbuotojų emocinė bei fizinė būklė, nemažai naudos gauna ir pats darbdavys. Pasitelkiant naują skatinimo formatą, darbuotojai dirba našiau, skatinamas lojalumas įmonei, formuojamas patrauklaus darbdavio įvaizdis, rūpinamasi darbuotojų sveikata, dėl ko darbuotojai serga rečiau. Darbuotojų gerovė – tai modernus darbdavio požiūris!

Masažų technikos, kurios budina produktyvumą

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Biuro masažas – tai trys masažų technikos, kurios padeda visiškai atsipalaiduoti bei aktyvinti žmogaus darbingumą – klasikinis, shiatsu bei tailandietiškas.

Masažo metu didžiausias dėmesys skiriamas pečių juostos bei nugaros įsitempusioms raumenų vietoms, spaudžiant biologiškai aktyvius taškus, masažuojama galva bei ausų kaušeliai, darbinė plaštakos dalis.

Visai tai atliekama dėl pagrindinio tikslo – subalansuoti darbuotojo fizinę bei protinę būsenas tam, kad pailsėjęs taptų dar produktyvesniu, žvalesniu ir galėtų efektyviai atlikti užduotis.

Pagrindinės naudos

  • išbudinamas produktyvumas ir darbingumas;
  • harmonizuojama protinė veikla;
  • ląstelės aprūpinamos deguonimi – kūnas generuoja didesnį energijos srautą;
  • suaktyvėja organizmo sistemų gyvybingumas;
  • padidinamas susilpnėjusių raumenų tonusas bei atpalaiduojami įsitempę raumenys;
  • pagerėja kraujo apytaka, organizmas gauna daugiau reikalingų medžiagų;
  • paaštrėja regėjimas;
  • miegas tampa ramesnis bei gilesnis;
  • lėtinami senėjimo procesai;

Masažo paslaugas atlieka profesionalūs masažo meistrai

Specialistai, atsižvelgę į jūsų poreikius, kūno sudėjimą bei fizinius parametrus, parinks atitinkamus masažo judesius, padedančius tonizuoti ir atpalaiduoti. Poveikis jaučiamas jau po pirmo karto, tačiau nuolatiniai trumpi bei intensyvūs masažo seansai yra būtini, norint pašalinti ar sumažinti fizinius negalavimus bei užtikrinti aktyvumą. Rekomenduojama masažo praktikas taikyti reguliariai.

Kaip mus rasti?

Norėdami užsisakyti ar sužinoti daugiau apie šią paslaugą, skambinkite numeriu: 868778882 arba parašykite elektroninį laišką adresu: hello.urbanzen@gmail.com

Išbandžiusiųjų įspūdžius sekite FB erdvėje : //bit.ly/2ZyXlRi

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x