KultūraLaisvalaikisPristatoma Lietuvos žvalgybos 100-mečiui skirta knyga

Balandžio 5 d. 17.30 val. kviečiame į knygos „Lietuvos žvalgyba XX. a. viduryje ir antrojoje pusėje“ pristatymą su garsiais istorikais. Valstybės saugumo departamento darbuotojo, publicisto dr. Severino Vaitiekaus parašyta knyga išleista ir Vilniuje pristatyta dar praėjusiais metais, tačiau naujas, papildytas leidimas pristatomas pirmą kartą. Naujajame knygos leidime – dar daugiau su to laikmečio Lietuvos žvalgyba susijusių dokumentų ir fotografijų, įtraukiančių į intriguojantį istorinį pasakojmą apie tikruosius Lietuvos herojus, ne tik tyliai dirbusius Tėvynės labui, bet...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2018 balandžio 4

Balandžio 5 d. 17.30 val. kviečiame į knygos „Lietuvos žvalgyba XX. a. viduryje ir antrojoje pusėje“ pristatymą su garsiais istorikais.

Valstybės saugumo departamento darbuotojo, publicisto dr. Severino Vaitiekaus parašyta knyga išleista ir Vilniuje pristatyta dar praėjusiais metais, tačiau naujas, papildytas leidimas pristatomas pirmą kartą.

Naujajame knygos leidime – dar daugiau su to laikmečio Lietuvos žvalgyba susijusių dokumentų ir fotografijų, įtraukiančių į intriguojantį istorinį pasakojmą apie tikruosius Lietuvos herojus, ne tik tyliai dirbusius Tėvynės labui, bet ir paaukojusius tam gyvybes.

Kaunas pristatymui šįkart pasirinktas simboliškai – 1919 m. Lietuvos žvalgyba iš Vilniaus dirbti persikėlė būtent čia.

Knygos pristatymo metu vyks speciali diskusija, kurioje dalyvaus du žymūs istorikai – Lietuvos specialiųjų tarnybų istorijos ekspertas, Seimo narys dr. Arvydas Anušauskas bei Kauno istorinės Prezidentūros istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė. Prie jų prisijungs ir pats leidinio autorius dr. S. Vaitiekus. Diskusiją moderuos istorikė dr. Monika Kareniauskaitė. Žodį tars ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė.

Renginį organizuoja Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Valstybės saugumo departamentas ir Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.

Scroll Up