Kauniečiams redakcijaMiestasNaudingaNaujienosRekomenduojamePrie „Akropolio“ kino teatro uždaryta automobilių stovėjimo aikštelė

Kauno širdyje stovinčio prekybos centro stovėjimo aikštelė pastaruoju metu tapo kauniečių dėmesio centru. Rugsėjo pradžioje miestiečius nustebino prekybos centro pasikeitusi įvažiavimo ir išvažiavimo sistema, o šiandien – prasidėję remonto darbai.  Šiandien su „Kauniečiams“ redakcija susisiekė skaitytojai. Jie teiravosi, kas vyksta prekybos centro „Akropolis“ stovėjimo aikštelėje, nes sumažėjo stovėjimų vietų. Skaitytojų teigimu, dalis aikštelės atitverta statybiniais tvoros segmentais. Kauniečiai nerimauja, ar atliekami planiniai darbai, ar aikštelėje nutiko nelaimė ir ji galimai nesaugi.  Ekspertų patarimai kaip įveikti...
Donata Zabulionė Donata Zabulionė2019 spalio 24

Kauno širdyje stovinčio prekybos centro stovėjimo aikštelė pastaruoju metu tapo kauniečių dėmesio centru. Rugsėjo pradžioje miestiečius nustebino prekybos centro pasikeitusi įvažiavimo ir išvažiavimo sistema, o šiandien – prasidėję remonto darbai. 

Šiandien su „Kauniečiams“ redakcija susisiekė skaitytojai. Jie teiravosi, kas vyksta prekybos centro „Akropolis“ stovėjimo aikštelėje, nes sumažėjo stovėjimų vietų. Skaitytojų teigimu, dalis aikštelės atitverta statybiniais tvoros segmentais. Kauniečiai nerimauja, ar atliekami planiniai darbai, ar aikštelėje nutiko nelaimė ir ji galimai nesaugi. 

Siekdami išsiaiškinti situaciją susisiekėme su Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė.

Ji patvirtino, kad antro ir trečio aukšto automobilių aikštelės aukštuose vyksta planiniai darbai. Šiuo metu yra atnaujinamos grindų dangos siūlės. Visus darbus, kurie šaltuoju metu laiku bus laikinai pristabdyti, planuojama baigti iki 2020 m. gegužės mėn.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up