Prestižiniuose aludarių apdovanojimuose „Meininger's International Craft Beer Award 2019“ sidabro medaliu apdovanotas „Vilkmergės Nealkoholinis“. Tai jau antrasis šio alaus įvertinimas medaliu.

Kompetetinga ekspertų komisija, tyrusi ir stebėjusi įvairias „Vilkmergės Nealkoholinio“ savybes, nusprendė jį apdovanoti ir skyrė garbingą antrąją vietą.

Lietuviškas nealkoholinis alus – įvertintas geriausių

Renkant laimėtoją, kiekvienas alus specialioje optinėje taurėje pateikiamas 5—7 ekspertų komisijai, kurios nariai vertina kiekvieną produktą atskirai – ne lygina su kitais, bet tiria išskirtines alaus savybes. Vertinamas ne tik alaus skonis, bet ir jo aromatas, išvaizda ir net jausmas, apimantis ragaujant gėrimą.

Prestižiniuose aludarių apdovanojimuose „Meininger’s International Craft Beer Award 2019“ sidabro medaliu apdovanotas „Vilkmergės Nealkoholinis“.

Naudojant 100 taškų sistemą, apžvelgiamas kiekvienas alaus aspektas ir sukuriama diagrama, kuri leidžia pakankamai tiksliai suprasti alaus išskirtinumą net ir jo neragavusiems. Anot ekspertų, toks būdas naudingas, nes kiekvienas alus įvertinamas itin atidžiai.

« 1 5 »
« 1 11 »

Puoselėjanti tradicijas gamyba

„Vilkmergės Nealkoholinis“ gaminamas vadovaujantis senosiomis alaus XVIII a. gamybos tradicijomis. Todėl neatsitiktinai šis gėrimas įvertintas rinktinio alaus apdovanojimuose.

Džiugu ir tai, kad „Vilkmergės Nealkoholinis“ alus atsidūrė greta tokių žinomų Europos alaus gamintojų kaip Samuel Adams, Firestone Walker ir kitų pasaulyje pripažintų alaus gamintojų, kurių kūriniams taip pat buvo suteikti garbingi įvertinimai.

Apdovanojimas – vienas svarbiausių Europoje

„Meininger's International Craft Beer Award“ – vienas svarbiausių alaus apdovanojimų Europoje. Šiemet dėl jo varžėsi rekordinis dalyvių skaičius – daugiau nei 1200 alaus rūšių iš 250 alaus daryklų. Vertinimo komisiją sudarė alaus gamintojai, ekspertai ir alaus entuziastai iš viso pasaulio.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Vilkmergės Nealkoholinis“ šiuo laimėjimu, toliau tęsia įvertinimų tradiciją. Praėjusiais metais juo buvo apdovanotos ir kitos „Vilkmergės“ alaus rūšys. Sidabro medalis suteiktas „Kvietiniam“, aukso – „Moliūgų eliui“.