NaujienosPrasidėjo aštuntieji mokslo metai Trečiojo amžiaus universiteto studentams

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 3 spalio
« 1 reklama iš 6 »
« 1 reklama iš 11 »

Kauno rajono Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai Domeikavos laisvalaikio salėje šventiškai pradėjo jau aštuntuosius mokslo metus.

Šiais metais per 500 vyresnių Kauno rajono žmonių mokysis dvylikoje seniūnijų – Babtų, Domeikavos, Ringaudų, Raudondvario, Garliavos, Kačerginės, Vilkijos, Lapių, Neveronių, Zapyškio, Karmėlavos ir Ežerėlio.

Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas džiaugėsi studentų gausa, dėkojo už jų dalyvavimą akcijose, savanoriavimą ir geros energijos skleidimą Pakaunės bendruomenei.

„Sakoma, kad reikia gyventi taip, jog nebūtų gaila. Reikia ieškoti galimybių. Jūs tai ir darote. Nesvarbu, koks amžius, kiek dirbote, kiek vaikų užauginote, jūs vis tiek nenurimstate, ieškote būdų, kaip augti, tobulėti“, – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius.

« 1 reklama iš 6 »
« 1 reklama iš 11 »

Universiteto rektorė Edita Žaromskienė pristatė šių mokslo metų numatomas veiklas, tikslus ir išskyrė, kad pagrindiniai prioritetai bus skiriami fiziniam aktyvumui ir savanorystei. Senjorai šiais metais ketina prisidėti prie renginio „Aitvarų festivalio“ Zapyškyje organizavimo – gamins detales aitvarams.

Studentai tradiciškai megs šiltas kojines, jas prieš žiemos šventes dovanos seneliams ir vaikams, dalyvaus protų mūšiuose, vyks į keliones. Senjorai planuoja gruodžio mėnesį svečiuotis Vienoje, o pavasarį aplankyti Sankt Peterburgą.

Universiteto paskaitas ir įvairias veiklas, vykstančias kultūros centruose, seniūnijų patalpose, bibliotekose, mokyklose, kaip ir kasmet nemokamai savanorystės pagrindais ves įvairių universitetų lektoriai, dėstytojai, profesoriai, specialistai.

« 1 reklama iš 6 »
« 1 reklama iš 11 »

Universiteto mokslo metų atidarymo šventę užbaigė nuotaikingas folkloro kapelos „Ratilai“ koncertas. Jų atliekamas dainas lydėjo gausūs plojimai ir ovacijos. Šventiškai pasipuošę senjorai dainavo kartu ir drąsiai šoko.

Kauno rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x