Verslas

Pradėta „Kaunoramos“ statyba – pirmasis etapas iš trijų

0
Kaune, A. Juozapavičiaus prospekto pradžioje, pradėjo kilti projekto „Kaunorama“ pamatai. Tai pirmieji modernūs daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kauno mieste. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, pirmajame etape jau parduota bei rezervuota 90,8% apartamentų.

Iš viso projekte numatomi 3 etapai, antrojo dangoraižio statybų pradžia numatoma jau liepos pradžioje.

„Kaunorama“ – tai 3 pastatų kompleksas, išsiskiriantis savo aukščiu, kokybe ir moderniausiomis statybų technologijomis. Pastatas gyventojams leis mėgautis kerinčia panorama į Kauno senamiestį bei Nemuną ištisus metus. Tai pirmasis tokio tipo projektas Kauno mieste.

Viršutiniuose „Kaunoramos“ aukštuose vystytojai numatę įrengti daugiau nei 300 kv. m ploto apartamentus. Mažiausių apartamentų plotas projekte prasideda nuo 44 kv. M. Visas projekto plotas užims 19000 kv. m. Visus tris projekto korpusus jungs požeminis parkingas, šalia sklypo taip pat bus įrengta ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė gyventojams.

Numatoma, kad pirmojo etapo pirmieji aukštai pradės kilti jau šių metų rugsėjį. Pilna pirmojo etapo statybų pabaiga planuojama 2022 m. birželio mėnesį. Antrojo bokšto statybos prasidės šių metų liepos pradžioje, trečiasis bokštas kilti pradės metų pabaigoje. Nors antrojo ir trečiojo namo apartamentų rezervacijos dar nepaskelbtos, tačiau jau dabar matomas didelis gyventojų susidomėjimas.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas