MiestasNaujienosŠvietimas

Pradėk studijas Kauno VDU moksleivių universitete!

0

Kauno Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 11-12 kl. moksleivius studijas pradėti jau šiandien. VDU vyresnių klasių moksleiviams siūlo įvairių sričių studijų dalykus studijuoti kartu su universiteto studentais visą semestrą nemokamai.

Studijų metu moksleiviai taps tikrais studentais – dalyvaus paskaitose, kartu su kitais studentais atliks užduotis, rengs projektus ir turės galimybę išbandyti save įvairiose studijų veiklose. Visiems, sėkmingai išklausiusiems studijų dalykus, išlaikiusiems atsiskaitymus ir gavusiems teigiamą įvertinimą (5 ir daugiau), išklausyti studijų dalykai bus užskaityti jau studijų universitete metu įstojus į VDU.

„VDU visuomet buvo atviras moksleiviams iš kurių ne vienas jau dabar studijuoja užsienio kalbas ar kitus studijų dalykus. Esame didžiausias universitetas Kaune ir vykdome daugiausia studijų krypčių Lietuvoje, todėl tikrai turime ką pasiūlyti. VDU moksleivių universitetas – tai galimybė dar būnant moksleiviu įsitraukti į universitetinį gyvenimą, iš arčiau susipažinti su studijomis,  studentais ir bent vieną semestrą juo tapti“, – teigia VDU Studijų prorektorė dr. Simona Pilkienė.

Paskaitų semestras prasidės vasario 1 d. ir truks iki gegužės 20 d. Paskaitos vyks vieną kartą per savaitę paskaitų tvarkaraštyje nurodytą savaitės dieną. Moksleiviai gali rinktis nuo 1 iki 3 studijų dalykų iš visų siūlomų ir juos lankyti visą semestrą: nuo finansų pagrindų, antikos pasaulio, marketingo, politikos mokslų, astronomijos, įvairių meno krypčių dalykų iki kino filmų raidos ar pasaulio lietuvių istorijos ir dar daugiau. Dalis siūlomų studijų dalykų yra anglų kalba.

Taip pat moksleiviams siūlomas ir specialus, tik jiems skirtas kursas „Teisės pagrindai“, kurio paskaitos vyks šeštadieniais nuo 10 val. nuotoliniu būdu. Šio kurso metu dalyviai susipažins su pagrindinėmis teisės sampratomis, teisine sistema ir teisėkūra. Paskaitose moksleiviai analizuos, kaip vyksta teismo procesas, iš arčiau susipažins su pagrindinėmis teisės šakomis: baudžiamąja, administracine ir civiline, bei sužinos, kaip veikia šeimos, mokesčių, konstitucinė, darbo ir Europos Sąjungos teisė.

Pasirinktų studijų metu moksleiviai turės galimybę bendrauti su universiteto dėstytojais, studentais, susipažinti su aplinka, naudotis universiteto bibliotekomis, duomenų bazėmis, kelti klausimus ir diskutuoti.

Moksleiviai, norintys pradėti studijas VDU Moksleivių universitete jau pavasarį, kviečiami iki sausio 24 d. užpildyti registracijos anketą. Su atrinktais moksleiviais susisieks universiteto atstovai.

Registracijos nuoroda

Išsamiau su siūlomų studijų dalykų sąrašu ir paskaitų laiku galite susipažinti čia. Kurso dalykų aprašymus rasite spustelėję paskaitos pavadinimą.

VDU informacija

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas