Naujienos

Populiariausi krepšinio bateliai

0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Atkeliavęs ruduo asocijuojasi ne tik su mokslo metų pradžia. Ruduo yra metas, kai kiekvienas krepšinio mylėtojas grįžta į salę, lauko grindinį iškeičia į parketą, prasideda krepšinio sezonas. Kad naujasis sezonas būtų sėkmingas reikia pasirūpinti ne tik krepšinio apranga, bet ir kokybiška avalyne. Tinkama speciali krepšinio avalynė padės išvengti traumų, palengvins darbą krepšinio aikštelėje. Krepšinio bateliai privalo būti patogūs, lengvi, turintys puikų sukibimą su danga, amortizuojantys ir padedantys krepšininkui atlikti savo darbą aikštelėje. Būtent atsižvelgdami į šiuos kriterijus atrinkome TOP 5 krepšinio batelių modelius, kurie yra populiariausi, perkamiausi ir kurie turi geriausius atsiliepimus iš krepšininkų.

1. Nike Hyperdunk 2016. Tai patys populiariausi ir perkamiausi krepšinio bateliai ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šiais metais išleista ypatingai plati Hyperdunk linija – ne tik platus spalvų spektras, bet ir paties modelio pasirinkimas. Nike Hyperdunk 2016 yra ir žemo, ir aukšto profilio, todėl naujuosius avalynės sau gali rasti bet kuris krepšininkas – tiek greitas ir staigus žaidėjas, tiek ir po krepšiu kovojantis „centras“. Bateliai pasižymi nepriekaištinga amortizacija, puikiai reaguoja į krypties ar greičio pokytį. Nike Hyperdunk yra lengvi, tvirti, stabilūs, leidžia lengvai cirkuliuoti orui, o minkšta batelio įmova suteikia dar daugiau patogumo ir stabilumo.

2. Nike Hypershift. Tai nauji, tačiau labai greit išpopuliarėję ir pirkėjų pamėgti žemo profilio krepšinio bateliai, kurie pasižymi jautrumu ir greičiu. Bateliuose panaudota įmova garantuoja stabilumą, lengvumą ir oro pralaidumą.Flywire tvirtas gijas Nike pirmą kartą panaudojo užkulniui sutvirtinti: gale esančios Flywire sijos yra sujungtos su batelio paviršiuje esančia Flywire technologija, todėl veržiant batų raištelius šios sijos yra įtempiamos, o kartu su jomis įtvirtinamas ir užkulnis. Tad bateliai yra žemo profilio, tačiau pėda puikiai įtvirtinama ir jaučiamas stabilumo jausmas.

3. Adidas D.Lillard 2. Šie vardiniai Dame Lillard krepšinio bateliai sukurti, kad atspindėtų krepšininko konkurencingą prigimtį, nepriekaištingą darbo etiką ir kietą žaidimo stilių. Greitis, vikrumas ir akimirksniu priimami krepšininko sprendimai padarė jį sunkiai sulaikomu. Kuriant šiuos krepšinio batelius buvo panaudota Bouncetechnologija, kuri atsakinga už puikią amortizaciją, elastingumą ir suteikia energijos pėdoms kiekviename žingsnyje. Guminis nonmarking padas turi specialią gumą, kuri paprastai yra naudojama padangų gamyboje, todėl tokiu būdu yra užtikrinamas sukibimą su žeme bėgant, šokant ar keičiant judėjimo kryptį.

4. Nike Lebron Soldier 10 SFG. Tai krepšinio bateliai, su kuriais NBA finaluose žaidė krepšinio karaliumi tituluojamas Lebron James. Išskirtinio dizaino krepšinio avalynė yra aukšto profilio, kas užtikrina stabilumą ties čiurna. Didžiausia naujovė šiuose bateliuose yra ta, kad bateliai neturi batų raištelių – juos pakeitė trys juostos, kurių pagalba galima reguliuoti suveržimą ir prispaudimą. Taigi vientisas aukšto profilio avalynės paviršius garantuoja stabilumą, nepriekaištingą įtvirtinimą ir maksimaliai apsaugo čiurną. Bateliai puikiai amortizuoja ir sugeria smūgius.

5. Jordan CP3.IX AE. Tai vieni lengviausių Jordan batelių. Žemas batelio profilis visiškai nesuvaržo čiurnos judesių ir leidžia greitiems žaidėjams pajusti tikrąjį greitumą ir pasimėgavimą bėgant į greitą puolimą. Šie krepšiniokedai pasižymi greitu reagavimu į kiekvieną staigų judesį ir krypties keitimą. Nauja batraiščių suveržimo sistema užtikrina apsaugą, stabilią pėdos atramą šoninių ir krypties keitimo judesių metu bei apgaubia čiurną 360 laipsnių kampu, taip ją dar labiau apsaugant nuo traumavimo ar kryptelėjimų.

Žinoma, kiekvienas krepšininkas yra skirtingas, dauguma krepšininkų turi tam tikrus kriterijus, kuriuos turi atitikti krepšinio bateliai. Tad apsilankius krepsininkas.net specializuotoje krepšinio prekių parduotuvėje bus suteikiama platesnė informacija apie krepšinio batelius ir suteikiamos rekomendacijos ar duodami patarimai.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”956,957,958,959,960″][/vc_column][/vc_row]

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos