Kriminalai

Policijos pareigūnai skatina skaityti

0

2021 10 13

Ir toliau tęsiasi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato projektas „Pasidalinkime knyga“, kurio tikslas – skatinti knygų skaitymą bendruomenės narių tarpe. Šio projekto autoriai tiki, kad skaitymo skatinimas bei knygų prieinamumo didinimas gali būti puikia jaunimo užimtumo alternatyva.

Dar 2015 metais buvo pagamintos ir įrengtos pirmosios aštuonios mini bibliotekėlės. O šiuo metu, po šešerių metų, Kauno apskrityje jau veikia beveik kelios dešimtys tokių bibliotekėlių. Jaunieji skaitytojai gali pasirinkti juos sudominusią knygą, perskaityti, aptarti labiausiai patikusias vietas su bičiuliais ir ją grąžinti. 
Šiais metais Kauno vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas, Seimo narys Aurelijus Veryga ir jo patarėja Vaida Pranarauskaitė aplankė dvi tokias mini bibliotekėles. Vienos iš viešnagių metu Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovui prof. Rimantui Kėvalui ir jo komandai buvo padovanotos kunigo Algirdo Toliato „Žmogaus ir Dievo metai“ knygos, o vaikų bibliotekėlė papildyta Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ knygelėmis.
Tokios pačios knygelės iškeliavo ir į  LSMU Kauno ligoninės Vaikų ligų skyriaus bibliotekėlę. Svečius pasitikusi gydytoja Jūratė Radvilavičienė pasidžiaugė ne tik  nuolat gausėjančia biblioteka, bet ir renovuotomis šviesiomis bei erdviomis patalpomis. Atsisveikindama gydytoja priminė, jog ūmiu rudens virusų sezono metu ypač svarbu plautis rankas, vėdinti ir dezinfekuoti patalpas.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai