NaujienosPlaunam automobilį Kaune: kuo naudingi mikromilteliai?

Automobilio plovimas, daugeliui lietuvių, nebėra jokia prabanga ar naujiena. Mūsų šalies gyventojai gana sėkmingai naudojasi automatinėmis plovyklomis, tačiau vis dažniau atsiranda nevengiančių ir savitarnos plovyklose besislepiančių privalumų. Vienas jų – „Ehrle“ plovyklose naudojami mikromilteliai. Kas jie ir kuo yra naudingi pasakoja savitarnos plovyklos „Ehrle“ atstovas Kaune Tomas Buinauskas. Galingas švelnumas Daugelis turinčių automobilį puikiai žino, koks žalingas automobilio kėbului gali būti plovimas automatinėse plovyklose. Ten naudojami šepečiai gali ne tik nuplauti nešvarumus, bet ir pažeisti...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 29 balandžio

Automobilio plovimas, daugeliui lietuvių, nebėra jokia prabanga ar naujiena. Mūsų šalies gyventojai gana sėkmingai naudojasi automatinėmis plovyklomis, tačiau vis dažniau atsiranda nevengiančių ir savitarnos plovyklose besislepiančių privalumų. Vienas jų – „Ehrle“ plovyklose naudojami mikromilteliai. Kas jie ir kuo yra naudingi pasakoja savitarnos plovyklos „Ehrle“ atstovas Kaune Tomas Buinauskas.

Galingas švelnumas

Daugelis turinčių automobilį puikiai žino, koks žalingas automobilio kėbului gali būti plovimas automatinėse plovyklose. Ten naudojami šepečiai gali ne tik nuplauti nešvarumus, bet ir pažeisti lako ar dažų sluoksnius. Tačiau visai kitaip veikia mikromilteliai naudojami „Ehrle“ plovyklose.

„Mikromilteliai, sukurti pagal ypatingą aktyviųjų dalelių formulę, todėl puikiai nuplauna net ir nešvariausią automobilį. Kartu su 60 °C temperatūros vandeniu aukštame slėgyje mikroskopiniai perlo kristalai veikia tarsi tūkstančiai mažų kempinėlių, kurios greitai ir lengvai pašalina purvą nuo automobilio paviršiaus, pasiekdamos net šepečiams neįveikiamas vietas.“, – teigia „Ehrle“ atstovybės Kaune vadovas Tomas Buinauskas.

Bekontaktės plovyklos atstovas taip pat pastebi, kad mažieji perlų kristalai nei kiek nepažeidžia chromuotų ar lakuotų kėbulo paviršių bei detalių, kurios yra jautrios cheminėms medžiagoms. Būtent todėl, po apsilankymo „Ehrle“ plovyklose automobilis ne tik atrodo, bet ir tarnauja itin puikiai.

Ekonomija ir ekologija

„Ehrle“ plovyklos garsėja ne tik mikromiltelių naudojimu, bet ir jų dozavimu, mat šiose bekontaktėse plovyklos medžiagų naudojama tik tiek, kiek reikia. O tam tikrose vietose naudojama net ir speciali miltelių rūšis užtikrinanti, kad flora cheminėmis medžiagomis būtų pažeidžiama kuo mažiau.

„Mūsų įmonė didžiuojasi galėdama pasiūlyti ne tik puikiai veikiančias medžiagas ir kokybišką paslaugą, bet ir kaip įmanoma daugiau prisidėdama prie ekologijos bei gamtos puoselėjimo. Dėl itin veiksmingo mikromeltelių veikimo galime klientui suteikti galimybę nusiplauti automobilį su mažiau chemikalų ir taip saugome gamtą.“, – pasakoja T. Buinauskas.

Naudojamos chemijos ir sistemos ne tik padeda puikiai nuplauti automobilį, bet ir smagiai nuteikia visai dienai. Plovyklose naudojami milteliai nuostabiai kvepia egzotiniais vaisiais. „Netikite? Aplankykite mus patys!“, – kviečia Kaune, Baltų pr. 193 įsikūrusios savitarnos plovyklos „Ehrle“ atstovas Tomas Buinauskas.

Norite pamatyti, kaip atrodo visas procesas? Pažvelkite čia:

Scroll Up