Connect with us

Saulėja Spa

Pirtis ir procedūros pirtyje

Paskelbta

PIRTIES NUOMA

Garinė pirtis 10 € 20 min.
Sauna su jakuzzi 2 asm. 50 € 90 min.
Sauna su jakuzzi iki 5 asm. 80 € 90 min.
Lietuviška pirtis su baseinu 2 asm. 60 € 60 min.
Papildoma valanda 25 € 60 min.
Lietuviška pirtis su baseinu iki 10 asm. 100 € | 130 € 2 val | 3 val
Lietuviška pirtis su baseinu iki 15 asm. 150 € | 180 € 2 val | 3 val
Papildoma informacija : draudžiama atsinešti savo maistą ir gėrimus bei juos vartoti pirties ir vandens zonoje.

PIRTIES PROGRAMA

Poilsis pirtyje su pirtininko programa 3-5 asm. 165 €
Antano Bagdono pirties programa grupei (10 asm.) 210 €
Antano Bagdono pirties programa grupei (15 asm.) 300 €

PROCEDŪROS PIRTYJE

SPA programa „Vantų šlamesys“ 1 asm. 50 € 90 min.
SPA ritualas „Miško magija“ (15 min. pasibuvimas pirtyje, 15 min. viso kūno šveitimas su kaštonais, 30 min. Žilvičio vytelių masažas) 1 asm. 60 € 60 min.
Individuali pirties procedūra 1 asm. 65 € 120 min.
SPA programa „Vantų šlamesys“ 2 asm. 80 € 120 min.
SPA ritualas „Lietuviškasis pirties ritualas“ 2 asm. 100 € 150 min.

Skaityti toliau

Redakcija

Endosferinis aparatas – geros savijautos garantas

Paskelbta

Kineziterapeutė-masažuotoja Saulė Petniūnaitė, jau apie 12 metų dirbanti „Saulėja SPA“ centre, pabrėžia psichologinės ir fizinės būklių reikšmes. Anot Saulės, gražus žmogus yra sveikas žmogus, todėl svarbu yra rūpintis savo sveikata ir kviečia kartu su ja atrasti geros savijautos balansą.

Endosferinio aparato procedūra – kas tai?

Interviu metu, Saulė pristato procedūrą su endosferiniu aparatu, kuris masažistės dažnai yra vadinamas trečiąja ranka. Aparato sfera sudaryta iš penkiasdešimties rutuliukų, kurie yra specialiai sudėlioti pagal odoje esančią struktūrą. Enfosferinis aparatas sukelia spaudimą į visus odos sluoksnius taip padarydamas mikrovibraciją ir kompresiją. Būtent šis veikimo principas gali būti padaromas tik aparato, o to rankomis išgauti yra neįmanoma. Taip pat jis padeda išjudinti visus odos sluoksnius, limfotaką ir sukelia vibruojančią bangą, kuri padeda organizmui išvaduoti iš audinių esantį skysčių perteklių.

Procedūros nauda

Ši procedūra yra skirta išjudinti limfą, suaktyvinti veninę cirkuliaciją, bei atlikti svarbų mechaninį limfodrenažą visame kūne. Kineziterapeutė Saulė pabrėžia, kad endosferinės terapijos padeda atstatyti ir pašviesinti strijas, puikiai tinka randams gydyti po chirurginių ar plastinių operacijų ir gerina kraujotaką. Taip pat svarbu paminėti, kad tai yra vienintelė fizioterapija, tinkanti maitinančioms mamoms.

Įdomus faktas, kad būtent endosferinis aparatas buvo sukurtas kosmonautam. Po skrydžių jiems būtina atstatyti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, o ši procedūra pagerina bendrą sveikatos būklę ir odos tolygumą.

Save realizuojanti kineziterapeutė-masažuotoja sako, kad endosferinė terapija yra ne tik profilaktika, bet ir gydymas, todėl visus kviečia atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir apsilankyti „Saulėja SPA“ centre atlikti šią procedūrą.

Visas interviu apie procedūrą:

 

Skaityti toliau

Gyvenimo būdas

Ko reikia vyrams? Specialistų komentarai prieš tėvo dieną

Paskelbta

Sekmadienį sveikinsime tėčius, tačiau norint juos nustebinti, dažnai tenka pasukti galvą. Trys specialistai dalinasi patarimais, vis dar ieškantiems dovanų idėjų.

1. Sveikatos pasitikrinimas

Gydytojas urologas  sako, kad vis dar pasitaiko atvejų, kai į gydytojo kabinetą ateina vyrai, kurie pas gydytoją nesilankė 20 ar net 30 metų. Pasak jo, tai didelė klaida. Gera dovana gali būti sveikatos patikrinimas, tokią dovaną dažnai įteikia ir vaikai savo tėvams.

„Kodėl mašiną techninės apžiūros centre tikriname kas 2 metus, o savo sveikatai nerandame laiko? Pradėkime rūpintis savo sveikata bent jau taip pat, kaip rūpinamės mašina ir bent kartą kas keletą metų nueikime pasitikrinti“, – sako gydytojas.

2. Kraujospūdžio matavimo aparatas

Vaistininkas sako, kad renkant dovaną tėčiui svarbu atsižvelgti į jo gyvenimo būdą, amžių, vengti pirkti priemones, kurių tėtis įprastai nenaudoja. Jis sako, kad tiems tėčiams, kurie nevartoja vitaminų ar apskritai skiria nedaug dėmesio savo sveikatai, verta padovanoti kraujospūdžio aparatą, taip jie galės reguliariai tikrintis savijautą, galbūt tai paskatins juos iš anksto susirūpinti savo sveikata.

3. Laikas mėgstamoms veikloms

Ieškodamas atsakymo į klausimą, ko nori vyrai, žymiausias šalies etiketo specialistas sako, kad, ko gero, dauguma vyrų norėtų laiko mėgstamoms veikloms. „Ne toms, kurių nori žmona, draugė, šeima ar mama, o laiko tam, ko nori jis pats. Galbūt jis nori gaudyti lydekas (žvejoti), gal su draugais pirtyje gerai išsiperti, gal mėgstamam bare su jaunystės draugu pasėdėti, gal su sūnumi į žygį išeiti ir dar daugybė kitų veiklų“, – teigia jis. Todėl tėvo diena gera proga pasiūlyti nuveikti tai, ką mėgsta tėčiai.

4. Magnio ir kalio preparatai

Pasak vaistininko, vyrams reikia ir vitaminų. Naudinga vartoti vitaminus širdžiai stiprinti, todėl naudingi magnio ir kalio preparatai. „Vasarą kai karšta, prakaituojame, būtina stiprinti širdį, tam padės kalis ir magnis“, – sako vaistininkas ir priduria, kad tai medžiagos, kurios tinka vartoti daugeliui. Vaistininko teigimu, būtent vitaminų vaistinėse dažniausiai ieško ir patys vyrai, todėl tai gali būti naudinga dovana.

5. Mėgstamos kosmetikos priemonės

Vaistininkas sako, kad dovanoti kosmetikos priemones vyrams verta labai atsakingai, geriausia – atsižvelgti į tai, ką tėtis turi savo spintelėje. Geriausia rinktis tai, ką tėtis naudoja, arba girdėjote, kad norėtų išbandyti. Vaistinėje taip pat galite rasti ir priemonių barzdos priežiūrai, kurios gali būti naudingos, jeigu tėtis augina barzdą.

6. Padrąsinimas

Gydytojas urologas teigia, kad dar viena tinkama dovana tėčiams galėtų būti padrąsinimas pasitikrinti dėl prostatos vėžio, nes tai viena dažniausių Lietuvos vyrų sergamumo ir mirštamumo priežasčių. Kasmet pasaulyje nustatoma apie 1 milijonas prostatos vėžio atvejų. „Tai liga, kuri neaplenkia nei jauno, nei seno. Jauniausias vyras, kuriam buvau nustatęs prostatos vėžį – 37 metai.

Tuo tarpu keletas atliktų tyrimų rodo, kad net 5 proc. vyrų iki 30 metų turėjo prostatos vėžį. Nuo 2006 m. Lietuvoje yra atliekama prostatos vėžio diagnostikos programa, kai pacientams iš kraujo nemokamai atliekami prostatos specifinio antigeno (PSA) tyrimai. Deja, net ir šiandien dalis vyrų apie šią programą nėra girdėję. Labai liūdina kada nustatome pažengusį prostatos vėžį, kurio buvo galima išvengti“, – sako gydytojas.

7. Fizinė veikla

Urologas pastebi, kad viena dažniausių daugelio vyrų ligų priežasčių – nutukimas, todėl naudinga dovanoti veiklas, kurios skatintų didesnį fizinį aktyvumą – sporto klubo abonementus, sporto inventorių. „Nėra blogesnio pasiteisinimo už „blogus genus“, lėtą medžiagų apykaitą ir stambius kaulus. Dietų mados keičiasi dažniau, nei oras Didžiojoje Britanijoje.

Yra sukurta keli šimtai dietų, tačiau jei neprisiminsite fizikos, nei viena iš šių dietų nebus veiksminga. Pirmasis termodinamikos dėsnis sako, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, o iš vienos rūšies virsta į kitą. Visą kalorijų perteklių gautą su maistu turite sudeginti ir iškvėpti. Kitaip saldainiai ir tortai riebalų pavidalų kaupiasi pilve, šlaunyse ir ant sėdmenų“, – sako specialistas.

8. Mielas aksesuaras

Tėčio dienos proga galima simboliškai padovanoti ir aksesuarą. Etiketo specialistas teigia, kad tai gali būti sąsagos, portfelis, laikrodis ar kitas jam reikalingas aksesuaras.

9. Paklausti paties tėčio

Vaistininkas teigia, kad išrinkti dovaną tėčiui – labai individualu, todėl kartais gali būti naudinga paprasčiausiai paklausti, ko jam reikia, galbūt tėtis seniai nori mesti rūkyti, skundžiasi sąnarių skausmais ar kitomis problemomis, tačiau tai yra dalykai, kuriuos verta dovanoti tik tada, kai to paprašoma, nes priešingu atveju, tai prieštarautų etiketui.

10. Pagarba ir meilė

Be viso to, ką jau turi ar dar gaus dovanų, vyrams reikalinga ir pagarba bei meilė. „Nesvarbu kokie konkretaus vyro pasiekimai, kiekvienas nori, kad jis būtų gerbiamas, vertinamas jo autoritetas. Daugumai vyrų, manau, reikia labai artimo žmogaus šalia, kuris jį mylėtų gerbtų, ir kuriuo jis galėtų rūpintis mylėti gerbti“, – sako etiketo specialistas.

Skaityti toliau

Saulėja Spa

Hamamas

Paskelbta

MASAŽAI

Medaus nugaros masažas 35 € 45 min.
Muilo masažas „Muilo putų glėby“ 40 € 60 min.
Arabiškas muilo putų masažas 50 € 90 min.
Šokoladinis masažas (garinė pirtis, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas su šokoladu, taškinis veido masažas) 59 € 90 min.
Medaus viso kūno masažas 59 € 90 min.
Antioksidacinė spanguolės procedūra (kūno šveitimas, įvyniojimas, garinė pirtis, 40 min. masažas) 62 € 90 min.
Ritualas „Tūkstantis ir viena naktis“ (garinė pirtis, kūno šveitimas „Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas) 85 € 120 min.
Dienos grožio ir atgaivos SPA programa moterims (viso kūno šveitimas, 60 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas, SPA plaukų procedūra, SPA manikiūras) 120 € 200 min.

 

KŪNO PROCEDŪROS HAMAME DVIEM ASMENIM

Muilo masažas hamame „Muilo putų glėby“ (garinė pirtis, arabiškas muilo putų masažas) 75 € 60 min.
Arabiškas muilo putų masažas (garinė pirtis, kūno šveitimas “Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas) 95 € 90 min.
Šokoladinis masažas hamame (garinė pirtis, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas su šokoladu, taškinis veido masažas) 100 € 90 min.
Hamamo ritualas “Tūkstantis ir viena naktis“ (garinė pirtis, kūno šveitimas “Kese“ plaušine, arabiškas muilo putų masažas, 40 min. atpalaiduojantis viso kūno masažas) 150 € 120 min.

Skaityti toliau

Skaitomiausi