Ledo ritulysLietuvaNaujienosVideoPirmoji pergalė ledo ritulininkėms šiek tiek apkarto: sugrotas ne tas himnas

Trečiadienį Sofijoje (Bulgarija) prasidėjo pasaulio moterų ledo ritulio čempionato III-iojo diviziono turnyras. Pirmą kartą istorijoje jame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė. Berndo Haake auklėtinės pirmajame ture 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Honkongo rinktinę. Po istorinės pergalės lietuvės tikėjosi išgirsti savo šalies himną, bet organizatoriai suklydo ir paleido klaidingą įrašą. Lietuvos rinktinės žaidėjos iš karto ėmė protestuoti, kol himnas buvo nutrauktas. Lietuvos himnas taip ir nebuvo paleistas, todėl lietuvės nusprendė pačios be jokios muzikos sugiedoti Tautišką giesmę....
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 4 gruodžio
Trečiadienį Sofijoje (Bulgarija) prasidėjo pasaulio moterų ledo ritulio čempionato III-iojo diviziono turnyras. Pirmą kartą istorijoje jame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė. Berndo Haake auklėtinės pirmajame ture 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Honkongo rinktinę.

Po istorinės pergalės lietuvės tikėjosi išgirsti savo šalies himną, bet organizatoriai suklydo ir paleido klaidingą įrašą. Lietuvos rinktinės žaidėjos iš karto ėmė protestuoti, kol himnas buvo nutrauktas. Lietuvos himnas taip ir nebuvo paleistas, todėl lietuvės nusprendė pačios be jokios muzikos sugiedoti Tautišką giesmę. Įrašą, kuriame sportininkės be muzikos dainavo Lietuvos himną, galite rasti čia.

sportas.lt informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up