NaujienosPirmavęs „Kauno Žalgiris“ pralaimėjo kontrolines rungtynes Lenkijoje

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 29 liepos
« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

„Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komanda kontrolinėmis rungtynėmis užbaigė savo stovyklą kaimyninėje Lenkijoje. Mindaugo Čepo auklėtiniai draugiškame susitikime rezultatu 1:2 (1:0) nusileido Nikosijos „Omonia“ komandai iš Kipro.

Kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ pradėjo tokios sudėties: M.Matuzas, P.Širvys, R.Sadauskas, A.Klimavičius, Rudinilsonas, D.Šešplaukis, K.Šilkaitis, L.Pilibaitis, D.Romanovskis, P.Otele ir R.Krušnauskas.

Jau pirmųjų varžovų atakų metu teko gerokai paprakaituoti tam, kad pavyktų apsiginti, tačiau įvarčio „Omonia“ komandai pasiekti pirmoje rungtynių dalyje taip ir nepavyko.

Savo ruožtu žalgiriečiai per kėlinį sukūrė vieną progą ir ją pavertė įvarčiu į Kipro ekipos vartus. Pačioje kėlinio pabaigoje, 44-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Karolis Šilkaitis.

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »

Turėdami pranašumą kauniečiai po pertraukos buvo priversti dar daugiau gintis, o „Omonia“ atakos buvo vis pavojingesnės ir galiausiai virto išlyginamuoju įvarčiu, o vėliau „Omonia“ ir persvėrė rezultatą savo naudai.

70-ąją minutę rezultatą išlygino Andronikos Kakoullis, o pačioje rungtynių pabaigoje, 87-ąją minutę Ioannis Kousoulos pasižymėjo po kampinio ir nulėmė savo ekipos pergalę.

Po rungtynių „Kauno Žalgirio“ futbolininkai keliaus atgal į Lietuvą ir jau kitą savaitgalį A lygos rungtynėse namuose susitiks su „Panevėžio“ komanda.

« 1 reklama iš 7 »
« 1 reklama iš 8 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x