VerslasPirmasis naujos kartos „Topo centras” mažesniame mieste startą pažymėjo rekordu

Vos praėjusį penktadienį Kėdainiuose duris atvėrusi naujos kartos Topo centro parduotuvė jau spėjo perrašyti istoriją: pirmoji tokio formato elektronikos parduotuvė Lietuvoje atidaryta mažesniame mieste per savaitgalį prekių už tokią sumą, kokia paprastai pasiekiama tik per Kalėdinę prekybą. „Tai neabejotinai moderniausia mažo formato technikos parduotuvė šiuo metu Lietuvoje, kuri atnaujinta perimant geriausią patirtį iš naujos kartos parduotuvių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Galiu patvirtinti, kad Kėdainiuose šias naujoves priėmė labai teigiamai, žmonės ne tik bandė, bet ir...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 24 gegužės

Vos praėjusį penktadienį Kėdainiuose duris atvėrusi naujos kartos Topo centro parduotuvė jau spėjo perrašyti istoriją: pirmoji tokio formato elektronikos parduotuvė Lietuvoje atidaryta mažesniame mieste per savaitgalį prekių už tokią sumą, kokia paprastai pasiekiama tik per Kalėdinę prekybą.

„Tai neabejotinai moderniausia mažo formato technikos parduotuvė šiuo metu Lietuvoje, kuri atnaujinta perimant geriausią patirtį iš naujos kartos parduotuvių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Galiu patvirtinti, kad Kėdainiuose šias naujoves priėmė labai teigiamai, žmonės ne tik bandė, bet ir pirko. Šioje parduotuvėje įdiegėme tai, kas užtikrina puikią pirkėjų patirtį, šią koncepciją naudosime kaskart atsinaujindami bet kurio kito formato parduotuves“, – teigė „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

Kėdainių naujos kartos “Topo centro” parduotuvėje didesnis dėmesys skirtas apžiūrėjimui bei galimybei išbandyti itin platų populiariausių kategorijų asortimentą: išmanius laikrodžius, elektrinius paspirtukus, robotus siurblius, žaidimų įrangą bei aksesuarus, papildytos bei virtualios realybės įrenginius, telefonus, kavą ir kavos aparatus bei  praplėstą, Lietuvių ypač mylimų prekinių ženklų “Apple” ir “Xiaomi” asortimentą. Norintys daugiau pasirinkimo – gali naudotis savitarnos terminalu, kuriame gali lengvai ir greitai pasirinkti techniką iš daugiau nei 30.000 prekių asortimento.

„Kuomet kitos elektronika prekiaujančios bendrovės traukiasi iš mažesnių miestų, mes savo parduotuvėse matome pagyvėjimą: ekonomikos pakilimas jaučiamas visoje Lietuvoje ir labai aiškiai matyti pirkimo įpročių persikėlimas į mažesnius miestus nepilnus metus: pernai per didžiuosius miestus nusiritusi paspirtukų banga jau jaučiama visuose miestuose. Analogiškai anksčiau buvo su didžiaisiais televizoriais, riedžiais ar išmaniosiomis apyrankėmis“, – teigė R. Štaras.

Dar viena Kėdainių “Topo centro” parduotuvės naujiena – tikslią, dinamišką, ypač konkurencingą  prekių kainodarą užtikrinančios elektroninės kainų etiketės, kurios susietos su kainų paieškos varikliais, analizuojančiais kainas visose Lietuvos internetinėse parduotuvėse ir automatiškai pasikeičiančios, pasikeitus kainodarai kituose parduotuvėse, taip užtikrindamos maksimaliai gerus pasiūlymus klientams. Naujos kartos buitinės technikos ir elektronikos parduotuvėje kėdainiečiai ras dar daugiau prekių skirtų išbandyti, pajusti, o taip pat galės paragauti skanios kavos, padedami profesionalių ”Topo centro“ konsultantų.

Scroll Up