Kovo 20-26 dienomis Kauno kino centras „Romuva” priseda prie visoje Lietuvoje aštuntą kartą vykstančios „Vaikų linijos” organizuojamos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ” ir siūlo specialias edukacines programas vaikams ir jaunimui. Pirmą kartą, prie mokiniams organizuojamų edukacinių seansų su diskusijomis, kviečiami prisijungti ir patys mažiausi žiūrovai kartu su tėveliais ar seneliais. Kovo 25 dieną jiems organizuojamas specialus kino seansas „Ką pašnibždėjo pelėda“ su žaidimais ir linksmomis veiklomis. Taip pat pirmą kartą veiksmo savaitėje vyks ir koncertas jauniems atlikėjams pasirodyti. Kovo 18 dieną koncertu bus atidaroma visa veiksmo savaitė.

Trečius metus iš eilės kino centro organizuojama programa šiemet išsiskiria savo pozityvumu, energija ir siekiu bendrauti, kurti, būti išskirtiniu. Jau daugiau kaip pusantro tūkstančio moksleivių dalyvaus savaitės veiklose ir jų skaičius vis auga.

„Džiaugiuosi, kad sulaukėmė tiek daug socialinių partnerių palaikymo ir visuomenės susidomėjimo, jau organizuojame papildomus seansus, diskusijas. Manau, visa tai dėl to, kad šiemet mes pasirinkome kitą kryptį organizuojant patyčių prevenciją – kalbėti apie draugystę, žmonių skirtumus, kūrybiškumą. Tą atspindi ir mūsų šūkis „Kiekvienas skirtinas – kiekvienas reikalingas” – teigia Kauno kino centro „Romuva” edukacinių programų koordinatorė ir veiksmo savaitės „Kartu” iniciatorė Gintarė Pranarauskaitė.

Prie veiksmo savaitės prisideda ne tik socialiniai partneriai, psichologai, socialiniai pedagogai, bet ir Kauno miesto menininkai. Savo mintimis apie kūrybos kelią ir gyvenimo pasirinkimą su vaikais dalinsis choreografas, modernaus šokio šokėjas Marius Pinigis, bei Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Saulius Čiučelis.

Veiksmo savaitė „Kartu“ sulaukusi didelio susidomėjimo kviečia registruotis į veiklas, vykstančias visą kovo mėnesį, tel. numeriu: 867025508.

Veiksmo savaitės „Kartu“ programa: http://kcromuva.lt/sites/kartu/

Veiksmo savaitės „Kartu“ anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=fKwiXuRRmfY&feature=youtu.be

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments