„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda pergalingai atsisveikino su savo namų aikštėmis šiame A lygos sezone. Priešpaskutinio A lygos turo rungtynėse Mindaugo Čepo vadovaujama komanda rezultatu 1:0 (1:0) palaužė penktoje vietoje sezoną užbaigsiantį „Panevėžio“ klubą.

B.Štampachovos nuotr.

Visas rungtynes užtikrintai rungtyniavę žalgiriečiai į priekį išsiveržė tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Deivydas Matulevičius sėkmingai realizavo Rudinilsono uždirbtą vienuolikos metrų baudinį.

Antrojo kėlinio metu šiek tiek daugiau laisvės turėjo ir „Panevėžio“ komanda, o pačios rungtynės buvo itin atviros ir intensyvios.

Vis tik, nors pavojingiausia proga buvo prie Deivido Mikelionio vartų, kai Patrikas Bordonas po kampinio smūgiavo galva, įvarčių antroje pusėje žiūrovai neišvydo.

« 1 5 »
« 1 11 »

Tai buvo penkiolikta kauniečių pergalė šiame sezone, tačiau po šio turo tapo aišku, kad bronzos „Kauno Žalgiriui“ iškovoti nepavyks. Pagrindiniai konkurentai Vilniaus „Riteriai“ namuose rezultatu 5:1 sutriuškino čempionę Marijampolės „Sūduvą“ ir užsitikrino trečią vietą A lygoje.

Ketvirtoje pozicijoje šį sezoną užbaigsiantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai paskutines rungtynes trečiadienį žais Klaipėdoje su vietos „Atlantu“.