Kriminalai

Penktadienio vakarą Kaune – net 11 alkoholio vartojusių vairuotojų

0

Atsižvelgiant į gaunamus nusiskundimus dėl keleivių pavežėjų ir taksi paslaugas teikiančių asmenų veiklos pažeidimų, kartu su Kauno apskrities valstybine mokesčių inspekcija Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai organizavo policinę prevencinę priemonę. Jos metu taip pat vykdyta ir blaivumo kontrolė, patikrinant beveik tūkstantį vairuotojų.

Priemonės metu Kauno apskrities valstybine mokesčių inspekcijos darbuotojai išrašė 16 fakto fiksavimo pažymų keleivių vežėjams ir taksi paslaugas teikiantiems asmenims, siekiant patikrinti, ar jų veikla vykdoma pagal nustatytus reikalavimus.

Taip pat buvo tikrinti ir kiti vairuotojai, iš viso priemonės metu sustabdyti 994 vairuotojai, kuriems visiems reikėjo pasitikrinti savo blaivumą. Deja, trys vairuotojai buvo neblaivūs, jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis: 0.68 prom., 0.88 prom., 0.97 prom. Dar aštuoni vairuotojai irgi buvo vartoję alkoholio, bet leistinos normos neviršijo: 0.18 prom., 0.07 prom., 0.28 prom., 0.14 prom., 0.27 prom., 0.22 prom., 0.27 prom., 0.,36 prom. Be to, nustatytas vienas vairuotojas rizikavęs savo saugumu ir vairavęs automobilį neužsisegęs saugos diržo.

Pareigūnai primena, kad policines priemones visoje Kauno apskrityje aktyviai vykdys visą šį savaitgalį.

Kauno vyriausiojo policijos komisariato informacija

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai