VerslasPenktadienį „Žalgirio“ arenoje prasideda paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2019“

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 10 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Jau rytoj, penktadienį, prasideda 11-ąjį kartą organizuojama lietuviškų prekių ir paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2019“. Spalio 11–13 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančio renginio lankytojai galės iš arti susipažinti su daugiau nei 250-ies Lietuvos gamintojų produkcija, pirmieji pamatyti pačius naujausius gaminius, daugiau sužinoti apie įvairias socialines iniciatyvas ir Lietuvos rinkos aktualijas.

„Džiaugiamės, kad kiekvienais metais parodoje dalyvauja gausus būrys Lietuvos gamintojų, o lankytojai gali susipažinti su vis platesniu produkcijos ir paslaugų ratu. Parodoje siekiame pristatyti šalyje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir tiekėjų bendradarbiavimą. Pastebime, jog pirkėjai vis noriau renkasi lietuvišką produkciją, įvertina ne tik jos kokybę, bet ir įdėtas pastangas, teigiamas emocijas“, – sako parodos organizatoriaus UAB „Ekspozicijų centras“ generalinis direktorius Erikas Piskunovas.
Renginys, organizuojamas kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, žada stebinti įvairiapusiškumu: naujų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos naujovėmis, moderniais sprendimais būstui ir interjerui, čia įsikursiantis „Mados pasažas“ – aprangos ir aksesuarų įvairove. Parodoje veiksiančioje „Socialinio verslo prekybos arkos“ erdvėje dalyviai kvies susipažinti su socialiniais verslais, dalyvauti edukacinėse veiklose. Puoselėjant tradicijas, organizuojamas iš anksto paskelbtas „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ pristatomų produktų konkursas dėl geriausiųjų vardo.
Parodoje bus galima daugiau sužinoti apie rinkos aktualijas, eksporto galimybes: jos metu forumas „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“ kvies semtis eksporto patirties iš patyrusių įmonių. Taip pat galėsite daugiau sužinoti apie neuromarketingo pritaikymą versle, maisto inovacijas mūsų regione, pamatyti, kaip pirmąjį kartą parodų istorijoje realiu laiku bus kuriama pavyzdinė parodos elektroninė parduotuvė.
„Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ jau tapo gražia tradicija, kurioje lankytojai gali susipažinti su Lietuvos rinkos naujovėmis, įsigyti jau pamėgtų gaminių ir maloniai bei turiningai praleisti laiką. Tuo tarpu parodos dalyviai gali gyvai pabendrauti su potencialiais klientais, geriau suprasti jų lūkesčius, pasitikrinti, kaip atrodo bendrame rinkos kontekste ir, žinoma, pasidalinti patirtimi bei užmegzti naujų naudingų kontaktų“, – sako E. Piskunovas ir kviečia apsilankyti jau ryt prasidėsiančioje parodoje.
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x