NaujienosVerslasPenktadienį Kaune duris atvėrė „Depo“

Latvijos apdailos, statybinių medžiagų ir sodo prekių tinklas „Depo DIY“ penktadienį Kaune atvėrė parduotuvę. Į prie Vakarinio aplinkkelio įsikūrusią parduotuvę, kaip buvo skelbta anksčiau, investuota apie 15 mln. eurų. Tai jau penkta „Depo“ parduotuvė Lietuvoje. Pernai dvi parduotuvės buvo atidarytos Vilniuje, taip jos veikia Panevėžyje ir Klaipėdoje. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Šaltojo sezono šventės: mažos detalės įspūdingam įvaizdžiui 2020 20 vasario Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Kompiuterinė technika: kodėl verta pirkti jau naudotą? 2020...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 21 birželio

Latvijos apdailos, statybinių medžiagų ir sodo prekių tinklas „Depo DIY“ penktadienį Kaune atvėrė parduotuvę.

Į prie Vakarinio aplinkkelio įsikūrusią parduotuvę, kaip buvo skelbta anksčiau, investuota apie 15 mln. eurų. Tai jau penkta „Depo“ parduotuvė Lietuvoje.

Pernai dvi parduotuvės buvo atidarytos Vilniuje, taip jos veikia Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Portalo vz.lt žiniomis, dar vieną parduotuvę Kaune planuojama pradėti statyti 2019 m. II ketv. ir baigti maždaug per metus. Kaune planuojama antra „Depo“ parduotuvė numatyta dabartinėje automobilių turgaus teritorijoje, keturiuose sklypuose, kurių bendras plotas viršija 10 ha.

Rekvizitai.lt duomenimis, 2019 m. balandį „Depo“ turėjo 816 darbuotojų ir mokėjo jiems vidutinį 1224 eurų atlyginimą.

M. Vizbaro („15 min“) nuotr.

Scroll Up