RenginiaiPažaislyje surengti Žolinės atlaidai sukvietė gausų būrį išmintingo Dievo žodžio ir iškalbingos muzikos mylėtojus

Kaip ir kiekvienais metais Pažaislyje surengti Žolinės atlaidai sukvietė gausų būrį išmintingo Dievo žodžio ir iškalbingos muzikos mylėtojus. Jau daug metų Pažaislio muzikos festivalis kartu su seserimis kazimierietėmis sukvietė visą kauniečių ir miesto svečių bendruomenę draugę atšvęsti Žolinę – Švc. Mergelės Marijos dangun ėmimo šventę. Kaip jau tapo įprasta, Žolinės atlaidai Pažaislyje įvyko giedant Kauno valstybiniam chorui, kurio meno vadovas ir vyriausias dirigentas yra profesorius Betras Bingelis.
Avatar Domantas Bukauskas2019 20 rugpjūčio

Kaip ir kiekvienais metais Pažaislyje surengti Žolinės atlaidai sukvietė gausų būrį išmintingo Dievo žodžio ir iškalbingos muzikos mylėtojus.

Jau daug metų Pažaislio muzikos festivalis kartu su seserimis kazimierietėmis sukvietė visą kauniečių ir miesto svečių bendruomenę draugę atšvęsti Žolinę – Švc. Mergelės Marijos dangun ėmimo šventę.

Kaip jau tapo įprasta, Žolinės atlaidai Pažaislyje įvyko giedant Kauno valstybiniam chorui, kurio meno vadovas ir vyriausias dirigentas yra profesorius Betras Bingelis.

Šventųjų Mišių metu ir po jų įvykusiam nemokamame koncerte skambėjo kompozitoriaus Juozo Naujalio, kurio 150-ąsias gimimo metines šiemet švenčiame.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up