MiestasPavyzdingas žvejų entuziastų žygdarbis Kauno mariose. Tačiau ką veikia aplinkosauga?

Nepaisant visame pasaulyje įsigalėjusio karantino, nelegalia veikla užsiimantys asmenys ir toliau sėkmingai vykdo savo neteisėtus darbus. Ne išimtis ir brakonieriavimas. Ne išimtis ir Kauno marios, kuriose plūduriuoja nelegalų palikti tinklai, gaudantys milžiniškus žuvų kiekius. 

Vietiniai kauniečiai, žvejybos entuziastai rimtai susirūpino dėl tokio brakonierių elgesio ir sutelkė pajėgas užkirsta tam kelią. Laikais, kai dėka skaitmeninių technologijų, gerus darbus galima atlikti stebint šimtams fanų (gyvų transliacijų dėka) ne vienam norisi būti pavyzdžiu. 

Jauni entuziastai, sužinoję, kad Kauno mariose plaukioja brakonierių tinklas, suskubo padaryti puikų darbą, kuris taps pavyzdžiu visiems. Tiek aplinkai, tiek ir nelegaliai pagautom žuvims. 

Vyrukai nuvyko (tiksliau sakant, nuplaukė) į įvykio vietą ir tinklą, be abejo, surado bei ištraukė, o visas rastas gyvas žuvis paleido į krantą. Tinkle kalėjo iki 200 kilogramų žuvies. Visu tuo metu jie tiesiogiai transliavo šį savo žygdarbį savo sekėjams. 

Kyla natūralus klausimas: kodėl tai padarė ne tikrieji aplinkosaugininkai, o paprasti entuziastai? 

Žiūrėkite šio nuotykio video įrašą:

Dalinkitės su savo draugais

1
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
1 Komentaro gijos
0 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
1 Komentaro autorius
Ainis Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
Ainis
Svečias
Ainis

…visas rastas gyvas žuvis paleido į krantą.” Taisom tekstą…

Scroll Up