Įmonės

Pavasaris – remontų metas: kaip išsirinkti naujus langus?

0

Pavasaris, ypač toks, koks pastaruoju metu būna mūsų šalyje, yra tiesiog sutvertas remontams. Jis sausas, saulėtas ir šiltas, todėl atviri langai ir džiovinimo procesas tikrai nesudaro papildomų rūpesčių. Turbūt todėl daugelis tautiečių šį sezoną renkasi ne tik sienų dažymui, bet ir langų keitimui. Kokie langai turėtų geriausiai atitikti jūsų poreikius pasakoja  UAB „Justigna“ direktorius Justinas Šimkevičius.

Populiariausių statusas – plastikui

Daugelis planuojančių keisti langus, dažnai tai daro tik prispyrus reikalui, nes langai – gana solidi investicija. Sutręšią mediniai langai keičiami, dabar itin populiariu, plastiku, tačiau tik todėl, kad ne visi žino, jog egzistuoja galimybė rinktis iš daugiau variantų.

„Turbūt nieko nenustebinsiu pastebėjimu, kad dažniausiai lietuviai kreipiasi būtent dėl plastikinių langų gaminimo ir montavimo. Daug rečiau gauname užklausų apie siūlomus medinius ar aliuminio konstrukcijos langus, kurių taip pat yra daugiau nei viena rūšis.“, – pastebi „Justigna“ vadovas.

Jaukumo apdovanojimai – medžiui

„Medis pats iš savęs yra šiltas ir jaukus. Todėl nieko keisto, kad klientai, turintys išskirtinį skonį ir itin didelį poreikį namuose sukurti ypatingą aplinką, renkasi būtent medinius langus. Reikia pastebėti, kad dabartiniai mediniai langai nebėra tokie, kaip anksčiau. Dabar jie gaminami daug kokybiškiau, šilumos sulaikymas taip pat didesnis, o spalvų ir medienos pasirinkimas atrodo begalinis.“, – apie medinių langų privalumus pasakoja Justinas Šimkevičius.

Išties, medis jaukus, šiltas ir gana modernus šiandienos sprendimas, tačiau tenka pripažinti, kad jis – kiek brangesnis nei standartinis plastikinis variantas. Žinoma, langai – ilgalaikis sprendimas, todėl net ir kiek brangesnis sprendimas tikrai puiki investicija.

Tvirtumo sinonimas – aliuminis

„Būtent aliumininiai langai yra laikomi tvirčiausiais ir stipriausiomis izoliacinėmis savybėmis pasižyminčiais. Visiškai suprantama, kad tokie langai dažnai pasirenkami pramoninio tipo pastatams ir dėl modernaus vaizdo, ir dėl saugumo.“, – aliumininių langų privalumus vardina „Justigna“ direktorius.

Langų ekspertas taip pat pastebi, kad aliumininiai langai, lygiai taip pat kaip ir bet kurie kiti, gali būti gaminami atsižvelgiant į užsakovo poreikius ir patalpų dizainą. Todėl geriausias sprendimas – konsultacija su „Justigna“ langų specialistais.

Norėdami įsigyti tvirtus ir kokybiškus plastikinius, aliumininius ar medinius langus, susisiekite telefonu +370 618 86091 ar el. paštu info@justigna.com ir „Justigna“ padės išsirinkti tai, kas geriausia Jums.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės