MiestasNaujienos

Patvirtintas naujas Kauno mero pavaduotojas

0

Iš Kauno vicemero pareigų rugsėjo mėnesį pasitraukusį Povilą Mačiulį šį antradienį oficialiai pakeitė „Vieningo Kauno“ frakcijos seniūnas Andrius Palionis.  Jo kandidatūrai vienbalsiai pritarė Kauno miesto tarybos nariai.

„Į svarbių sprendimų priėmimą įtrauksiu kuo daugiau žmonių. Būtent taip esu įpratęs spręsti visas problemas“, – tarybos posėdžio metu sakė A. Palionis.

Nuo 2015 metų miesto taryboje dirbantis A. Palionis kuruos miesto ūkio, aplinkosaugos, energetikos, investicijų, miesto darnios plėtros, miesto ūkio ir infrastruktūros, regioninio bendradarbiavimo ir transporto sritis.

„Andrius jau ne vienus metus yra svarbi mūsų komandos dalis. Tai yra jaunas, energingas ir kūrybingas žmogus, kuriuo visiškai pasitikiu“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Nuo 2011 iki 2014 metų A. Palionis buvo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos narys, o nuo 2012 iki 2014 m. – Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros valdybos pirmininkas. Naujasis vicemeras VDU yra baigęs politikos mokslų bakalauro, o VU KHF – rinkodaros magistro studijas.

Šį antradienį priesaiką davė ir naujoji miesto tarybos narė Ingrida Visockienė. Tuo tarpu A. Palioniui užėmus vicemero pareigas, naujuoju „Vieningo Kauno“ frakcijos seniūnu paskirtas Mantas Jurgutis.

Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas