Connect with us

Įmonės

Patarimai, padėsiantys atsikratyti nereikalingų daiktų

Paskelbta

Tikrai visi bent kartą tvarkydami namus esate susidūrę su dilema, kur dėti retai naudojamus daiktus. Išmesti? Gaila, nes gali prireikti. Grūsti į spintą? Ten jau ir taip maža vietos. Tad dalinamės patarimais, kaip namuose įvesti tvarką ir kaip nuspręsti, su kuo laikas atsisveikinti.

Ką pasilikti, o ką išmesti?

Labai paprasta – paskaičiuoti, kiek laiko daikto nenaudojote. Pirmiausia, atsikratykite senos kosmetikos. Šie produktai turi ribotą galiojimo laiką, kurio nepaisant galite pakenkti ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Ant kosmetikos pakuočių yra indelio ženklas su mėnesių žyma. Jis rodo, kiek laiko po atidarymo produktas yra tinkamas vartoti. Jei šis laikas praėjęs – nedvejodami atsisveikinkite su priemone.

Tvarkant rūbų spintą atrūšiuokite tris rūbų krūveles – kasdien (arba bent kartą per mėnesį) dėvimus, dėvėtus bent kartą per paskutinius metus ir dėvėtus prieš daugiau nei dvejus metus. Jei turite daugiau nei dvejus metus nedėvėtų rūbų – juos iš karto parduokite, išneškite labdarai arba perdirbimui. Rūbus, kuriuos dėvėjote per pastaruosius metus išskirstykite pagal sezonus ir jei praėjus tinkamam sezonui jų nepanaudojote – reiškia, jiems taip pat laikas iškeliauti.

Jei namuose prisikaupė knygų, dekoracijų, statulėlių ir žvakidžių ar kitų panašių daiktų, juos taip pat galite išsiųsti antram gyvenimui. Sudalyvauti bagažinių turguje, įdėti į socialinių tinklų skelbimų grupes. O nepageidaujant tam skirti daug laiko ir energijos galima pasinaudoti atiduotuvėmis – tai specialios socialinių tinklų grupės, kuriose talpinami dovanojami daiktai. Jose daiktai naujus šeimininku suranda labai greitai ir daiktai nenukeliauja į sąvartynus.

Ką daryti su tuo, kas liko?

Tikrai ne visus retai naudojamus daiktus reikia išmesti, parduoti arba atiduoti. Nes daugybė smulkios namų ar virtuvinės buitinės technikos, sezoninės padangos, kepsninės ir panašūs daiktai naudojami tik tam tikru sezonu, tačiau vietą namie užima visus metus. Planuodami interjerą dauguma stengiasi funkcionalumą derinti su stiliumi, tad ne visada namuose yra pakankamai vietos laikyti visus retai naudojamus daiktus. Tad geriausia išeitis – lauko sandėliukas iš skardos modulio.

Tai paprasti, nei specialaus pasiruošimo, statybos ar priežiūros nereikalaujantys maži namukai. Jų plotis 2 metrai, o ilgis nuo 2 iki 3 metrų. Tokių sandėliukų kainos svyruoja nuo 699 iki 899 eurų. Jiems nereikia jokio specifinio pagrindo. Kauno mieste ir rajone jie atvežami ir sumontuojami nemokamai. Tad telieka išsimatuoti, koks dydis būtų tinkamiausias, ir užsisakyti. Juose patogu laikyti ir kiemui tvarkyti skirtus įrankius, žoliapjoves, rogutes, slides ar dviračius. Nesudėtinga prisegti durų užraktą, tad daiktai tikrai bus saugūs.

Jie pagaminti iš dvipusės skardos, kuri užtikrins ilgaamžiškumą. Galima rinktis iš 28 spalvų, todėl bus nesunku sandėliuką priderinti prie namo fasado. Šiuo metu „Verslo arka“ užsakant sandėliuką siūlo nemokamai įrengti jam ir 3 cm storio lentų grindis visiškai nemokamai. Sprendimas įsigyti sandėliuką tikrai padės atlaisvinti namus nuo retai naudojamų daiktų, gyventi tvarkingiau, paprasčiau ir patogiau.

Daugiau informacijos apie sandėliukų savybes ir įsigijimo galimybes rasite „Verslo arka“.

Skaityti toliau
Spauskite norėdami komentuoti

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įmonės

Automobilio pardavimas vos per kelias valandas – misija įmanoma!

Paskelbta

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojus naujam automobilių taršos mokesčiui, šių prekyba kiek stabtelėjo, mat dalis ketinančių įsigyti naują transporto priemonę, dabar priversti dar kartą apgalvoti šį sprendimą. Situacija tapo sudėtingesnė ir tiems, kurie savo automobilį siekia parduoti – dėl naujojo mokesčio, kurio dažnas nenori mokėti, dabar pirkėją surasti gali būti žymiai sunkiau. Tačiau tikru išsigelbėjimu čia gali tapti automobilių supirkėjai, kurie yra pasirengę užtikrinti itin greitą ir paprastą pardavimo procesą.

Automobilių supirkimo paslauga – puiki galimybė tiems, kurie savo seną, nebenaudojamą ar tiesiog jau pabodusį automobilį nori parduoti kaip įmanoma greičiau ir neapsikrauti galybės dokumentų tvarkymu.

Pagrindiniai žingsniai

Norintiems pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga gali kilti keletas klausimų – nuo ko, visų pirma, reikėtų pradėti? Kaip vyksta visas procesas? Šia veikla užsiimantis Aurimas Valuckas teigia, kad procesas itin paprastas ir susideda iš kelių pagrindinių žingsnių. Pirmiausiai, asmuo, norintis parduoti automobilį, turėtų susisiekti su supirkėjais ir pasiūlyti jiems savo transporto priemonę. Tuomet klientui užduodami klausimai apie automobilio būklę, jo eksploataciją, defektus, techninę apžiūrą ir pan. Susitarus dėl abiem pusėms tinkančios kainos, klientų prašoma elektroniniu paštu atsiųsti parduodamo automobilio nuotraukas. Galiausiai, supirkėjams įvertinus visus aspektus, šie atvyksta išsivežti automobilio.

Viskas klientų patogumui

Automobilių supirkimo paslauga nuo įprastinio automobilių pardavimo proceso skiriasi tuo, kad čia klientui atkrenta daugybė rūpesčių ir viskas atliekama taip, kad pardavimas būtų įvykdytas kuo sklandžiau ir operatyviau. Paklaustas apie pagrindinius tokios paslaugos privalumus, Aurimas įvardija būtent išskirtinai greitą pardavimą. Automobilių supirkimu užsiimantis vyras teigia, kad gavus pasiūlymą, supirkėjai gali atvykti pas klientą į bet kurį Lietuvos miestą vos per kelias valandas.

Prie privalumų sąrašo dar reikėtų pridėti ir tai, kad klientai į supirkėjus gali kreiptis bet kurią savaitės dieną – paslauga teikiama tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, tiek net ir šventinėmis dienomis. Čia visada galima susitarti dėl patogiausio laiko, todėl nereikia jaudintis, kad norint aprodyti automobilį teks išsiprašyti iš darbo ar aukoti kitos veiklos laiką. „Klientui rūpintis niekuo nereikia. Mes atvykstame į vietą patys, jei reikia išsivežame automobilius ir, be abejonės, sutvarkome reikiamus dokumentus“, – teigia Aurimas. Dokumentų pildymas ne tik užima nemažai laiko, tačiau reikalauja ir tam tikrų specifinių žinių, Todėl faktas, kad nereikės sukti galvos dėl įvairios dokumentacijos tvarkymo, gerokai palengvina ir pagreitina visą pardavimo procesą.

Norėdami pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga, galite kreiptis telefonu 869399905 arba elektroniniu paštu autoopirkimas@gmail.com

Skaityti toliau

Įmonės

Kobido masažas – kūno ir proto atgaiva

Paskelbta

„Saulėja SPA“ masažuotoja Viktorija teigia, kad šimtametė kobido masažo technika, kurią praktikuoja jau ketverius metus, skirta atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veido odos raumenis. 

Pasak masažuotojos, kobido masažas yra ypatinga technika, paremta šimtmečių tradicijomis. Tačiau ši technika išsiskiria sudėtingumu, kadangi rankoms tenka nemenkas krūvis – atliekama daug skirtingų judesių. „Kobido masažas yra paremtas vibracijos principu, reikia turėti tikslią pirštų ir plaštakų veiklą, o riešai turi būti labai atpalaiduoti, todėl masažas atpalaiduoja tiek kūną, tiek protą“, – apie masažo techniką pasakoja Viktorija.  

„Masažo technika per šimtus metų labai mažai pakito, išliko vibracijos principas, yra labai daug švelnių, glostomųjų, stuksenimo ir tempimo judesių. Taip pat masažas apima ir visą kūną“, – teigia masažuotoja.

Specialistė akcentuoja, kad labai svarbus ir pasiruošimas masažui. Prieš procedūrą atliekamas demakiažas ir viso kūno atpalaidavimas bei veido tonizavimas. 

Masažuotojos teigimu, procedūra gali būti atliekama visiems, tačiau ji pabrėžia, kad masažą ypatingai mėgsta vyrai, nes „labai gerai įsimasažuoja kaklas, pečių juosta, galva.“ 

„Moterys šį masažą dažniausiai renkasi dėl veido ovalo pakėlimo. Gali rinktis moterys, kurios yra numetusios svorio, nes tarkim, fiziniai pratimai labai gerai tonizuoja kūną ir sustiprina raumenis. Veido masažas tonizuoja ir sustiprina veido raumenis“, – priežastis, kodėl masažą renkasi moterys, nurodo masažuotoja. 

Kobido masažo nauda

Po masažo, trunkančio 1–1,5 val., oda tampa skaistesnė, nes suaktyvėja kraujotaka ir atsinaujina ląstelės.

„Masažo kursą kiekvienam klientui specialistas turėtų sudaryti individualiai pagal odos tonusą ir veido odos būklę. Idealus atvejis – septyni masažai kas keturias, penkias dienas. Po to rekomenduojama papildoma sesija – vienas masažas per mėnesį ar dvi savaites, bet vėlgi reikėtų atsižvelgti į odos būklę“, – pasakoja pašnekovė. 

Taip pat kobido masažas tinka žmonėms, patyrusiems paralyžių ar kamuojamiems spazmų. 

Masažo kilmė

„Masažas yra kilęs iš Japonijos, <…> atsirado 1472 metais. Sakoma, kad du meistrai norėjo išsiaiškinti, kuris yra geresnis ir susirungė, tačiau rungties nei vienas nelaimėjo, kadangi jie abu buvo sukaupę labai didelį žinių bagažą. Galiausiai jie nusprendė savo jėgas suvienyti ir atidarė mokyklą, kurioje ir atsirado tas masažas“, – pasakoja masažuotoja Viktorija.

Daugiau apie masažą žiūrėkite vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Įmonės

Kikbokso čempionas Sergej Maslobojev pataria, kokius karantino atradimus verta pasilikti jam pasibaigus

Paskelbta

Siekiant pergalių ir didelių tikslų labai svarbu rasti kuo daugiau vertingų įpročių, kurie įkvėptų stengtis iš visų jėgų. Daugkartinis Europos ir pasaulio kikbokso čempionas Sergej Maslobojev pasakoja, kaip gyvenimo įpročius pakoregavo karantinas ir kuriuos iš jų vertėtų pasilikti ir jam pasibaigus. 

Gyvenimo iššūkius priima kaip kovą ringe

Kovotojas sako, kad karantino laikotarpis buvo savo jėgų patikrinimo periodas – „Tie trys mėnesiai tikrai leido išbandyti savo valią, užsispyrimą ir vidinę stiprybę. Tik nuo pačio žmogaus priklauso, ar jis nuleis rankas ir verks, pasiduos net nepabandęs. Ar suspaus dantis ir bandys tęsti savo darbus, nors neaišku nei kas nei kada gali nutikti pasaulyje. Iš esmės, tai mes net ir pasibaigus karantinui, juk negalime žinoti, kas mūsų laukia rytoj. Todėl svarbiausia čia – nusiteikimas nepasiduoti! 

Karantino metu stengiausi sportuoti palaikymo režimu, po 5 kartus per savaitę. Todėl jam pasibaigus mano svoris yra lygiai toks pats, kaip ir prieš tai. Tad galiu grįžti į normalų ritmą. Tik gaila, kad pailsėti man nepavyko. Stengiausi per karantiną keltis kartu su mūsų kūdikiu rytais, tačiau jaučiu, kad to rytinio miego man visgi trūko. Gal prisidėjo ir stresas laukiant, kada gi visa ta izoliacija pasibaigs. “

Pakrutinti ne tik raumenis, bet ir smegenis 

Karantiną kovotojas išnaudojo saviugdai ir naujų idėjų generavimui – „Labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau įsigyti atminties lavinimo seminarą internetu. Jis man labai patiko! Tik gaila, kad įsibėgėjus rutinai šiek tiek apleidau praktikas. Taip pat su savo penkerių metų sūnumi Ramiru nusprendėme pagal Wim Hof’o metodą atlikti kvėpavimo pratimus, o po jų lysti po šaltu dušu. Per dvi eksperimento savaites po šaltu dušu išbūname jau 30 sekundžių. Šios praktikos tikrai nenutrauksime, ilginsime laiką ir treniruosimės toliau. 

Mane vis dažniau aplanko mintys organizuoti savo motyvacinius seminarus bei aktyvias šeimos stovyklas gamtoje. Manau pasibaigus karantinui yra pats laikas įgyvendinti šias idėjas! “

Nepamiršta pasirūpinti ir gera išvaizda

Sportininkas prisipažįsta, kad karantino metu norėjo imtis drastiškų veiksmų – „Tiesą sakant, norėjau ekstremalių pokyčių! Iš pradžių maniau, kad nusiskusiu galvą ir barzdą. Tada kai skutome vyresniam sūnui galvos plaukus, sumaniau, kad ir aš nusiskusiu galvą, pasidailinsiu barzdą ir tai bus naujas mano įvaizdis. Tačiau viską apmąstęs nusprendžiau pakentėti ir patikėti savo įvaizdį „Old town barbers“ profesionalams. Ir tai buvo labai geras sprendimas, nes jie mane labai maloniai nustebino. Suformavo naują barzdos įvaizdį ir atliko nerealų skinfande kirpimą. Esu jiems labai dėkingas už šviežią ir naują išvaizdą! “

Sportininkui antrina ir jo pamėgto salono „Old town barbers“ barberis Eimantas – „Džiaugiuosi matydamas, kad karantinas paskatino vyrus atrasti naujus grožio priežiūros ritualus namie. Jie vis dažniau renkasi profesionalias priemones savo plaukų ir barzdos priežiūrai namuose, skiria daugiau dėmesio jų puoselėjimui. Vyrai mėgsta eksperimentuoti, yra drąsūs. Tačiau visada patariu prieš pradedant eksperimentus pasitarti su savo barberiu. Tada sėkmingas rezultatas –  garantuotas!“ 

Skaityti toliau

Skaitomiausi