„Aistės-LSMU“, Pastiprinimas Kaune – „Aistės-LSMU“ vidurio puolėja, Kaunieciams.lt

Pastiprinimas Kaune – „Aistės-LSMU“ vidurio puolėja

0
48

Kauno moterų krepšinio komanda sulaukė solidaus pastiprinimo. „Aistės-LSMU“ savo gretose įregistravo Lenkijoje Energa Torun lyg šiol rungtyniavusią Daugilę Šarauskaitę. Klubo vadovas – Petras Aleksonis pripažino, kad šis pastiprinimas buvo planuotas ir ilgai lauktas.

„Pastiprinimas planuose buvo dar sezono pradžioje. Tačiau ir skubėti nebuvo reikalo, o ir norima pozicija – buvo būtent vidurio puolėja. Labai džiaugiamės, kad prie komandos jungiasi lietuvė, mums gerai žinoma krepšininkė. Prie esamo komandos pajėgumo Daugilė turėtų įnešti daugiau variacijų treneriams tiek puolime, tiek gynyboje. Po Naujų metų ateina svarbios kovos abiejuose čempionatuose, todėl labai smagu, kad namų darbai užbaigti būtent dabar. Pasinaudodamas proga noriu padėkoti rėmėjams, ypatingai „Boslita ir Ko“, kurie sezono viduryje atvėrė mums platesnes galimybes įsigyti aukšto meistriškumo žaidėją.“

Daugilė Šarauskaitė šiame sezone prieš tai atsatovavo Lenkijos klubą, kuris rungtyniavo ir Euro Cup turnyre. 196 cm vidurio puolėja Lenkijos čempionate rinko 4,8 taško, 5,5 atkovoto kamuolio, naudingumas buvo 7,6 balo. Euro Cup turnyre asmeninė statistika dar geresnė – per rungtynes rinkdavo vidutiniškai po 6,2 taško ir atkovodavo 6,5 kamuolio.

Vos atvykusi krepšininkė, klube greitai apsiprato ir kaip teigiai pati, namai, gražus miestas, šilta komanda leidžia galvoti tik apie sportą: „Atvykusi pažinojau daugelį žaidėjų, komanda matosi yra labai šilta, emocinis fonas fantastiškas. Be abejonės į Kauną atvykstu padėti komandai siekti aukščiausių tikslų. Norime kartu pasiekti įsimintinų pergalių ir aišku, žengti dar vieną įdomų žingsnį savo karjeroje. Kaunas man patinka, gražus, augantis miestas. Labai tikiuosi, kad namų rungtynėse sulauksime kauniečių gausaus ir emocingo palaikymo. Džiugu ginti Kauno miesto garbę!“.

Artimiausios „Aistės-LSMU“ rungtynės jau šį šeštadienį, 14:00 val., KM Žalgiris sporto centre – Naglio g. 4. Tądien kaunietės su Ukmergės „Vilkmerge“ kovos dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurėje, kuris vyks vasario 16-17 dienomis Vilniuje.

„Aistės-LSMU“, Pastiprinimas Kaune – „Aistės-LSMU“ vidurio puolėja, Kaunieciams.lt

„Aistės-LSMU“ nuotr.

Facebook Comments