ĮmonėsPaskutinės minutės Valentino dienos dovanos

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 7 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Švento Valentino diena jau visai netrukus, tačiau jūs, kaip ir visuomet, dovanos ieškojimą ir pirkimą atidėjote iki paskutinės minutės? Tai tikrai nėra didelė bėda, kai gyvename prekybos centrų ir originalių nedidelių verslų apsuptyje. Todėl pateikiame jums keletą idėjų, kad neliktumėte be Valentino dienos dovanos savo antrajai pusei.

Saldumynai

Pripažinkime, nei vyrai, nei moterys, nei seni, nei jauni tikrai neatsisako kokybiškų saldumynų. Būtent todėl saldumynai gali tapti universalia paskutinės minutės Valentino dienos dovanos idėja. Svarbu išsirinkti tai, kas tinka ir patinka labiausiai. Tai gali būti saldus širdies formos tortukas, dailūs pyragėliai, rankų darbo meduoliai ar saldainiai. Gal tik verčiau pasižvalgyti į parduotuvėles, kuriose lankotės rečiau – taip ne tik pajusite tikrą šventės dvasią, bet ir paremsite vietinį verslą.

Filmas

Taip, surasti laisvą vietą kino salėje per Valentino dieną bus tikrai sudėtinga. Tačiau tai – bus daug labiau įmanoma, nei tikėtis, kad dar spėsite kažką užsisakyti. Valentino dienos dovanos idėja, praleisti bent dvi valandas kartu, tikrai sužavės kiekvieną merginą, o kartu ir romantiškai nuteiks visam likusiam vakarui. Svarbu pasirinkti filmą, kuris patiktų abiems ir vienam iš jūsų nereikėtų iš visų jėgų stengtis nenusukti akių. Juk tai – abiejų šventė.

Vakarienė restorane

Net jeigu neturite laiko gaminti ar ieškoti ir pirkti dovaną, tai tikrai atrasite penkias minutes staliuko rezervacijai. Tiesa, rezervuoti staliuką Valentino dienos vakare bus jau tikras iššūkis, tačiau mėginti tikrai verta. Tai nebus originali Valentino dienos dovanos idėja, bet ji visvien parodys jūsų rūpestį ir norą palepinti savo antrąją pusę.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Gėlės

Nors gėlės atrodo neatsiejamos nuo meilės šventės, bet net ir jos gali tapti Valentino dienos dovanos idėja. Galbūt šiais metais rinkitės didesnę puokštę, o gal tiesiog pasirinkite egzotiškesnes gėles. Tiesa, tikrieji gėlių mylėtojai net ir Valentino dienos proga mielai priims ilgai lauktą vazoninę gėlę. Čia svarbu surasti kažką originalesnio ir ne tokio kasdieniško. Tokiu būdu net ir paprastos gėlės galės pavirsti puikia paskutinės minutės Valentino dienos dovana.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujienas