Technologijos

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas mokslo ir verslo partnerystei – vienam projektui skiriama iki 100 tūkst. eurų

0

2021 05 27

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė trečiąjį Technologinės plėtros projektų finansavimo priemonės kvietimą. Numatoma, kad vieno projekto biudžetas galės siekti iki 100 tūkst. eurų, o projektai truks iki 2022 m. pabaigos. 

Ministerija, tęsdama priemonės finansavimą, ir toliau deda pastangas mokslo-verslo bendradarbiavimo stiprinimui, skatina mokslinių idėjų komercinimą, todėl bus finansuojami taikomieji moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra (toliau – MTEP). Projektus turės koordinuoti mokslo ir studijų institucija, įgyvendinimui pasitelkdami partnerius iš verslo – mažas ir vidutines įmones.  

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siekia į projektų vykdymą įtraukti jaunuosius mokslininkus ir tyrėjus, tad vienas iš prioritetų atrenkant finansuotinus projektus bus skiriamas projektams, kurių vystoma tema/produkto sritis bus susijusi su projekte dalyvaujančio doktoranto arba jaunojo mokslų daktaro, tema – taip įgyvendinant projektus bus pasiektas aukštesnis MTEP etapo lygis.  

Ankstesnių kvietimų metu finansavimas buvo skirtas 29 projektams, o bendra projektų finansavimo vertė siekė daugiau nei 2 mln. eurų. Buvo įgyvendinami  biomedicinos ir žemės ūkio mokslų bei technologijos mokslų srities projektai, kuriuose kuriamos išmanios medžiagos, inovatyvūs jutikliai, vystomos įvairios pažangiosios oksidacijos, 3D nano/mikro pluošto, lazerinės ir kitos technologijos, kuriamos alergenų in vitro diagnostikai skirtų žymėtų antikūnų, pažangios ląstelinės terapijos ir kitos gyvybės mokslų srities technologijos. 

Kvietimas teikti paraiškas.

MITA administruojama priemonė finansuojama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skirtomis lėšomis. Daugiau informacijos apie priemonę.

Kontaktai pasiteirauti: 
MITA vyr. specialistė Daiva Keršienė, (+370) 604 79828.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Technologijos