SveikataPasirodo, kad Marselyje, Prancūzijoje yra kur kas mažesnis mirtingumas dėl covid-19 viruso nei kitose šalyse

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Yra nuomonė, jog ne kaukės ir respiratoriai yra pagrindinis gelbėjimasis nuo viruso, o tam tikri vaistai, žinomi Hydroxychlorakino pavadinimu. Šiuo vaistu gydomi pacientai Marselyje ir Nicoje. Šis kovos su corona virusu būdas jau taikomas daugiau nei mėnesį pagrindinėje Marselio ligoninėje, kur mirtingumas dėl šio viruso mažesnis daugiau nei 10 kartų nei kitose šalyse. 

Garsaus Marselio gydytojo Didier Rault taikomas gydymo metodas pasirodė labai veiksmingas. Ten naudojamas jau minėtas hydroxyclorakinas, kartu su azytromicinu. Buvo atliekamas bandymas su keletu ligonių, jiems paskiriant šiuos vaistus ir po 5 dienų vaisto vartojimo daugiau nei pusė žmonių išgijo ir nebeturėjo viruso simptomų. 

Kovo 27 dieną buvo atliekamas antras tyrimas su 80 pacientų. Šio tyrimo rezultatai taip pat teigiami ir įrodantys vaistų naudingumą. Pasirodo, kad hydroxyclorakino vaistų Lietuvoje, bent pagrindinėse ligoninėse, netgi nėra (oficiali valstybės pozicija, kad gydymo nuo corona viruso dar nėra). Šis vaistas užsienyje būna profilaktiškai skiriamas žmonėm, kurie važiuoja į vietas, kur yra maliarija. Daugelį dešimtmečių šis vaistas buvo vartojamas. pasirodo, kad gydymas šiuo vaistu yra itin pigus (mažmeninė vaisto kaina yra apie 11eur), o vienos pakuotės užtenka 2-3 pacientams. Šis vaistas pasižymi antivirusinėmis savybėmis. 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Paryžiuje šis gydymas taikomas ligoniams tik itin sunkiais atvejais, tačiau gydytojas Raultas teigia, jog šiuos vaistus reikia skirti kuo anksčiau, ankstyvoje viruso stadijoje. 

Daugiau info video:

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujienas
  • 0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x