Kaunas linksmai

Pasimatymas pagal karantino taisykles

0

Šiuo tekstu, kuris yra satyros žanro, nenorima nieko įžeisti ir nekurstoma pažeidinėti teisės aktų. Tai tiesiog humoras, kad būtų linksmiau pandeminės situacijos sąlygomis.

Visuotinės oficialios isterijos, netinkamų pažiūrų cenzūros ir bauginimo nauju karantinu sąlygomis, norom nenorom, gimsta anekdotai. Jie visada gimsta ten, kur režimas mato priešus, šnipus visose palovėse ir tualetų bakeliuose. Kur oficialios propagandos neatitinkančios žinios vadinamos melagienomis.

Taigi. Susitinka pirmam pasimatymui vaikinas su mergina. Kaune, Laisvės alėjoje prie Soboro. Pilietiškas, atsakingas, teisingos žiniasklaidos instruktuotas vaikinas, užingridas, piniginėje nešiojantis politinio archangelo Gabrieliaus nuotrauką yra viskuo pasirūpinęs: gėlės, bealkoholinio vyno butelis portfelyje, prezervatyvai, kaukė.

Ateina ir socialiniu tinklu “pakadrinta” ledi. Nelabai žiūrinti teisingą žiniasklaidą, žaliai dažytais plaukais, su auskaru nosyje ir mini sijonu. Ji romantiškai nusišypso, bando prieiti artyn, o pilietiškas, teisingai instruktuotas užingridas surinka: – Stop – galimybių pasą parodyk! Mano tai štai. – Ką dar parodyti?, – klausia pana? – Na gal pažymą iš venerinių ligų dispanserio, kad nesergi sifiliu?, – klausia atsakingas ir pilietiškas bachūras. – Gerai, bet tu irgi parodyk man porą pažymų. Vieną iš durnyno, kitą iš gyvūnų globos draugijos, – sako mažiau pilietiška mergiotė. – O gyvūnų globos draugija čia prie ko?, – nustemba pilietiškas ir gerai instruktuotas bachūras? – Ai, tai dėl durnyno nenustebai? Nenuostabu – paaiškinu.. noriu įsitikinti, kad toks durnius, kaip tu, nesiduoda su avimis ir kikimaromis, – atsako nelabai pilietiška ir vyriausybės instrukcijų apie santykius nelabai klausanti mergina ir eina ieškoti kito

5 1 Balsuoti
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kaunas linksmai