Connect with us

Įmonės

Pasiilgote vasaros? 5 šiltos kryptys, kur šiluma džiugins visus metus

Paskelbta

Žiemą išvykę pailsėti į šiltesnio klimato zonas, daug lengviau ir pozityviau sulaukiame pavasario, bent dalį šaltų dienų iškeisdami į smėlėtus paplūdimius ar egzotiškus kraštus. Negalintiems apsispręsti, atostogų kryptis parekomenduos šios srities profesionalai. Kelionių ekspertė Kristina Graužinienė ieškantiems pigiausio poilsio pataria rinktis Egiptą ar Kanarų salas, siekiantiems atrasti egzotiškesnes šalis rekomenduoja Portugalijai priklausančią Madeiros salą ar Tailandą, o besidomintiems civilizacijos laimėjimais siūlo aplankyti Dubajų.

Kanarų salose kiekvienas ras kažką sau: gamtos mylėtojas, vakarėlių liūtas ar vandens sporto gerbėjas

Yra net keletas priežasčių, dėl kurių keliautojai plūsta į Kanarų salas, kai visą Europą sukausto žiemos šaltis. Pirmiausia, tai lemia tobulas subtropinis klimatas – salose net ir žvarbiausią žiemą laikosi maloni 20 ° C šiluma. Antra, ne mažiau svarbi priežastis yra patraukli kaina. Savaitės poilsis čia kainuos nuo 400 Eur. Visos salos turi nuostabius paplūdimius ir įspūdingus vulkaninius kraštovaizdžius. Galite rinktis, ar apsistoti universalioje Tenerifėje, vakarėliais garsėjančioje Gran Kanarijoje, akmenuoto kraštovaizdžio Lanzarotėje, ar banglentininkų rojuje Fuerteventūroje. Nepriklausomai nuo salos, kurią pasirinksite, ieškokite viešbučių pietinėje pakrantėje, čia oras būna pats maloniausias.

Egiptas traukia ir besidominčius istorija, ir pasiilgusius saulės

Egiptas jau nuo seno rungiasi su pasaulio kurortais dėl populiariausiojo vardo – čia kasmet atvyksta daugiau nei 12 mln. turistų. „Šiandien poilsiautojai, ketinantys vyki į Egiptą, gali atrasti atostogų pasiūlymų ir už 300 Eur. Vieni čia vyksta dėl tobulo klimato, švarių Raudonosios jūros paplūdimių ir nuostabaus „viskas įskaičiuota“ aptarnavimo viešbučiuose. Šie poilsiautojai su vaikais leidžia laiką paplūdimiuose, pliuškenasi geriausiomis pasaulyje nardymo vietomis garsėjančioje jūroje. Turime ir besidominčių istorija poilsiautojų, kurie čia atvyksta savo akimis išvysti faraonų ir senųjų dievų paliktus pėdsakus“, – komentuoja K. Graužinienė.

Madeira (Portugalija) sužavės kraštovaizdžiu ir leis pajusti Portugalijos dvasią

Vos už 600 Eur. europietišką žiemą galima iškeisti į Madeiros salą, kur karaliauja amžinas pavasaris, tvyro malonus, švelnus klimatas ir akį džiugina kalnų peizažas. Saloje yra keletas gražių paplūdimių, tačiau pagrindinį poilsiautojų dėmesį užkariauja sodri augalija ir vešlūs miškai. Vulkaninės kilmės viršukalnės ir įspūdingas reljefas yra puiki vieta norintiems tiesiog pasivaikščioti ar leistis į žygius su kuprine ant pečių. Salą patogu tyrinėti nuomotu automobiliu, o išplaukus laivu, turėsite unikalią galimybę stebėti delfinus ir banginius. Portugalijos skonį tikrai pajusite apsilankę pagrindiniame Madeiros mieste – Funšalyje, kur turėsite progos susipažinti su kolonijine architektūra, pasiklausyti tradicinės fado muzikos ir paragauti vietinio vyno.

Tailande užplūs ramybė pabėgus nuo civilizacijos, o maisto kvapai ir Bankoko chaosas įsimins ilgam

„Tailandą drąsiai rekomenduojame visiems, kad ir labai skirtingus poreikius turintiems keliautojams, nes tai ypač įvairiapusė šalis. Šiaurėje rasite žalių beribių džiunglių, egzotinių laukinių gyvūnų, civilizacijos nepaliestų upių, o pietuose – daugybė paplūdimių, ramybės oazių ir tobulo atsipalaidavimo vietų. Tailando sostinėje Bankoke esantis eismo chaosas, senosios šventyklos, lūšnynai, gatvėse gaminamo maisto kvapai šio miesto jums tikrai ilgai neleis pamiršti“, – komentuoja K. Graužinienė. Kelionė į Tailandą kainuoja apie 1000 Eur. Keliauti sausio – kovo mėnesiais yra ypatingai palanku, nes šiuo metu mažai lyja, o šiluma siekia 30° C.

Dubajus – prabangus ir elegantiškas žmogaus kūrinys, tiks tikriems miestiečiams

Ištisus metus plieskianti saulė, gana trumpas skrydis ir prabangūs statiniai – trys pagrindiniai dalykai, traukiantys viso pasaulio turistus aplankyti Dubajų. Lietuviams tokia kelionė atsieis ne mažiau kaip 400 Eur. „Ši prabangos oazė dykumoje yra tiesiog prikimšta dangų remiančių dangoraižių, dirbtinai sukurtų sodų, salynų ir pasakiškų šokančių fontanų. Aukščiausias pasaulio pastatas Burj Khalifa, didžiausias pasaulyje prekybos centras su 1200 parduotuvių, pirmoji pasaulyje dirbtinai sukurta sala – palmė, su joje esančiais prabangiais pastatais, išskirtiniai automobiliai miesto gatvėse, viešbučiai, su kambariais po vandeniu – tai tik mažytė dalis stebinančių dalykų, kurie jus pasitiks Dubajuje. Tai tikras svajonių miestas kiekvienam, dievinančiam civilizacijos teikiamus malonumus“, – patikina K. Graužinienė.

Skaityti toliau

Įmonės

Automobilio pardavimas vos per kelias valandas – misija įmanoma!

Paskelbta

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojus naujam automobilių taršos mokesčiui, šių prekyba kiek stabtelėjo, mat dalis ketinančių įsigyti naują transporto priemonę, dabar priversti dar kartą apgalvoti šį sprendimą. Situacija tapo sudėtingesnė ir tiems, kurie savo automobilį siekia parduoti – dėl naujojo mokesčio, kurio dažnas nenori mokėti, dabar pirkėją surasti gali būti žymiai sunkiau. Tačiau tikru išsigelbėjimu čia gali tapti automobilių supirkėjai, kurie yra pasirengę užtikrinti itin greitą ir paprastą pardavimo procesą.

Automobilių supirkimo paslauga – puiki galimybė tiems, kurie savo seną, nebenaudojamą ar tiesiog jau pabodusį automobilį nori parduoti kaip įmanoma greičiau ir neapsikrauti galybės dokumentų tvarkymu.

Pagrindiniai žingsniai

Norintiems pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga gali kilti keletas klausimų – nuo ko, visų pirma, reikėtų pradėti? Kaip vyksta visas procesas? Šia veikla užsiimantis Aurimas Valuckas teigia, kad procesas itin paprastas ir susideda iš kelių pagrindinių žingsnių. Pirmiausiai, asmuo, norintis parduoti automobilį, turėtų susisiekti su supirkėjais ir pasiūlyti jiems savo transporto priemonę. Tuomet klientui užduodami klausimai apie automobilio būklę, jo eksploataciją, defektus, techninę apžiūrą ir pan. Susitarus dėl abiem pusėms tinkančios kainos, klientų prašoma elektroniniu paštu atsiųsti parduodamo automobilio nuotraukas. Galiausiai, supirkėjams įvertinus visus aspektus, šie atvyksta išsivežti automobilio.

Viskas klientų patogumui

Automobilių supirkimo paslauga nuo įprastinio automobilių pardavimo proceso skiriasi tuo, kad čia klientui atkrenta daugybė rūpesčių ir viskas atliekama taip, kad pardavimas būtų įvykdytas kuo sklandžiau ir operatyviau. Paklaustas apie pagrindinius tokios paslaugos privalumus, Aurimas įvardija būtent išskirtinai greitą pardavimą. Automobilių supirkimu užsiimantis vyras teigia, kad gavus pasiūlymą, supirkėjai gali atvykti pas klientą į bet kurį Lietuvos miestą vos per kelias valandas.

Prie privalumų sąrašo dar reikėtų pridėti ir tai, kad klientai į supirkėjus gali kreiptis bet kurią savaitės dieną – paslauga teikiama tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, tiek net ir šventinėmis dienomis. Čia visada galima susitarti dėl patogiausio laiko, todėl nereikia jaudintis, kad norint aprodyti automobilį teks išsiprašyti iš darbo ar aukoti kitos veiklos laiką. „Klientui rūpintis niekuo nereikia. Mes atvykstame į vietą patys, jei reikia išsivežame automobilius ir, be abejonės, sutvarkome reikiamus dokumentus“, – teigia Aurimas. Dokumentų pildymas ne tik užima nemažai laiko, tačiau reikalauja ir tam tikrų specifinių žinių, Todėl faktas, kad nereikės sukti galvos dėl įvairios dokumentacijos tvarkymo, gerokai palengvina ir pagreitina visą pardavimo procesą.

Norėdami pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga, galite kreiptis telefonu 869399905 arba elektroniniu paštu autoopirkimas@gmail.com

Skaityti toliau

Įmonės

Kobido masažas – kūno ir proto atgaiva

Paskelbta

„Saulėja SPA“ masažuotoja Viktorija teigia, kad šimtametė kobido masažo technika, kurią praktikuoja jau ketverius metus, skirta atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veido odos raumenis. 

Pasak masažuotojos, kobido masažas yra ypatinga technika, paremta šimtmečių tradicijomis. Tačiau ši technika išsiskiria sudėtingumu, kadangi rankoms tenka nemenkas krūvis – atliekama daug skirtingų judesių. „Kobido masažas yra paremtas vibracijos principu, reikia turėti tikslią pirštų ir plaštakų veiklą, o riešai turi būti labai atpalaiduoti, todėl masažas atpalaiduoja tiek kūną, tiek protą“, – apie masažo techniką pasakoja Viktorija.  

„Masažo technika per šimtus metų labai mažai pakito, išliko vibracijos principas, yra labai daug švelnių, glostomųjų, stuksenimo ir tempimo judesių. Taip pat masažas apima ir visą kūną“, – teigia masažuotoja.

Specialistė akcentuoja, kad labai svarbus ir pasiruošimas masažui. Prieš procedūrą atliekamas demakiažas ir viso kūno atpalaidavimas bei veido tonizavimas. 

Masažuotojos teigimu, procedūra gali būti atliekama visiems, tačiau ji pabrėžia, kad masažą ypatingai mėgsta vyrai, nes „labai gerai įsimasažuoja kaklas, pečių juosta, galva.“ 

„Moterys šį masažą dažniausiai renkasi dėl veido ovalo pakėlimo. Gali rinktis moterys, kurios yra numetusios svorio, nes tarkim, fiziniai pratimai labai gerai tonizuoja kūną ir sustiprina raumenis. Veido masažas tonizuoja ir sustiprina veido raumenis“, – priežastis, kodėl masažą renkasi moterys, nurodo masažuotoja. 

Kobido masažo nauda

Po masažo, trunkančio 1–1,5 val., oda tampa skaistesnė, nes suaktyvėja kraujotaka ir atsinaujina ląstelės.

„Masažo kursą kiekvienam klientui specialistas turėtų sudaryti individualiai pagal odos tonusą ir veido odos būklę. Idealus atvejis – septyni masažai kas keturias, penkias dienas. Po to rekomenduojama papildoma sesija – vienas masažas per mėnesį ar dvi savaites, bet vėlgi reikėtų atsižvelgti į odos būklę“, – pasakoja pašnekovė. 

Taip pat kobido masažas tinka žmonėms, patyrusiems paralyžių ar kamuojamiems spazmų. 

Masažo kilmė

„Masažas yra kilęs iš Japonijos, <…> atsirado 1472 metais. Sakoma, kad du meistrai norėjo išsiaiškinti, kuris yra geresnis ir susirungė, tačiau rungties nei vienas nelaimėjo, kadangi jie abu buvo sukaupę labai didelį žinių bagažą. Galiausiai jie nusprendė savo jėgas suvienyti ir atidarė mokyklą, kurioje ir atsirado tas masažas“, – pasakoja masažuotoja Viktorija.

Daugiau apie masažą žiūrėkite vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Įmonės

Kikbokso čempionas Sergej Maslobojev pataria, kokius karantino atradimus verta pasilikti jam pasibaigus

Paskelbta

Siekiant pergalių ir didelių tikslų labai svarbu rasti kuo daugiau vertingų įpročių, kurie įkvėptų stengtis iš visų jėgų. Daugkartinis Europos ir pasaulio kikbokso čempionas Sergej Maslobojev pasakoja, kaip gyvenimo įpročius pakoregavo karantinas ir kuriuos iš jų vertėtų pasilikti ir jam pasibaigus. 

Gyvenimo iššūkius priima kaip kovą ringe

Kovotojas sako, kad karantino laikotarpis buvo savo jėgų patikrinimo periodas – „Tie trys mėnesiai tikrai leido išbandyti savo valią, užsispyrimą ir vidinę stiprybę. Tik nuo pačio žmogaus priklauso, ar jis nuleis rankas ir verks, pasiduos net nepabandęs. Ar suspaus dantis ir bandys tęsti savo darbus, nors neaišku nei kas nei kada gali nutikti pasaulyje. Iš esmės, tai mes net ir pasibaigus karantinui, juk negalime žinoti, kas mūsų laukia rytoj. Todėl svarbiausia čia – nusiteikimas nepasiduoti! 

Karantino metu stengiausi sportuoti palaikymo režimu, po 5 kartus per savaitę. Todėl jam pasibaigus mano svoris yra lygiai toks pats, kaip ir prieš tai. Tad galiu grįžti į normalų ritmą. Tik gaila, kad pailsėti man nepavyko. Stengiausi per karantiną keltis kartu su mūsų kūdikiu rytais, tačiau jaučiu, kad to rytinio miego man visgi trūko. Gal prisidėjo ir stresas laukiant, kada gi visa ta izoliacija pasibaigs. “

Pakrutinti ne tik raumenis, bet ir smegenis 

Karantiną kovotojas išnaudojo saviugdai ir naujų idėjų generavimui – „Labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau įsigyti atminties lavinimo seminarą internetu. Jis man labai patiko! Tik gaila, kad įsibėgėjus rutinai šiek tiek apleidau praktikas. Taip pat su savo penkerių metų sūnumi Ramiru nusprendėme pagal Wim Hof’o metodą atlikti kvėpavimo pratimus, o po jų lysti po šaltu dušu. Per dvi eksperimento savaites po šaltu dušu išbūname jau 30 sekundžių. Šios praktikos tikrai nenutrauksime, ilginsime laiką ir treniruosimės toliau. 

Mane vis dažniau aplanko mintys organizuoti savo motyvacinius seminarus bei aktyvias šeimos stovyklas gamtoje. Manau pasibaigus karantinui yra pats laikas įgyvendinti šias idėjas! “

Nepamiršta pasirūpinti ir gera išvaizda

Sportininkas prisipažįsta, kad karantino metu norėjo imtis drastiškų veiksmų – „Tiesą sakant, norėjau ekstremalių pokyčių! Iš pradžių maniau, kad nusiskusiu galvą ir barzdą. Tada kai skutome vyresniam sūnui galvos plaukus, sumaniau, kad ir aš nusiskusiu galvą, pasidailinsiu barzdą ir tai bus naujas mano įvaizdis. Tačiau viską apmąstęs nusprendžiau pakentėti ir patikėti savo įvaizdį „Old town barbers“ profesionalams. Ir tai buvo labai geras sprendimas, nes jie mane labai maloniai nustebino. Suformavo naują barzdos įvaizdį ir atliko nerealų skinfande kirpimą. Esu jiems labai dėkingas už šviežią ir naują išvaizdą! “

Sportininkui antrina ir jo pamėgto salono „Old town barbers“ barberis Eimantas – „Džiaugiuosi matydamas, kad karantinas paskatino vyrus atrasti naujus grožio priežiūros ritualus namie. Jie vis dažniau renkasi profesionalias priemones savo plaukų ir barzdos priežiūrai namuose, skiria daugiau dėmesio jų puoselėjimui. Vyrai mėgsta eksperimentuoti, yra drąsūs. Tačiau visada patariu prieš pradedant eksperimentus pasitarti su savo barberiu. Tada sėkmingas rezultatas –  garantuotas!“ 

Skaityti toliau

Skaitomiausi