NaujienosSportasPasaulio smiginio čempionate – fantastiškas garliaviškio D.Labanausko pasirodymas

Londone tęsiasi svarbiausias metų smiginio renginys – PDC pasaulio čempionatas. Šeštadienį jame startavo geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas, užimantis 82-ą vietą pasaulio reitinge (PDC-82). Pirmajame rate 43-ejų metų lietuvis 3:0 nugalėjo 33-ejų metų anglą Matthew Edgarą. D.Labanauskas pirmąjį setą sužaidė tiesiog įspūdingai. Jis trimis strėlytėmis rinkdavo net po 102,48 taško (varžovas – 94,38) ir laimėjo visus tris legus. D.Labanauskas kartą surinko maksimalų taškų skaičių (180) ir realizavo net 3 iš 4 galimybių vienu metimu užbaigti legą....
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 14 gruodžio

Londone tęsiasi svarbiausias metų smiginio renginys – PDC pasaulio čempionatas. Šeštadienį jame startavo geriausias Lietuvos smiginio žaidėjas Darius Labanauskas, užimantis 82-ą vietą pasaulio reitinge (PDC-82). Pirmajame rate 43-ejų metų lietuvis 3:0 nugalėjo 33-ejų metų anglą Matthew Edgarą.

D.Labanauskas pirmąjį setą sužaidė tiesiog įspūdingai. Jis trimis strėlytėmis rinkdavo net po 102,48 taško (varžovas – 94,38) ir laimėjo visus tris legus. D.Labanauskas kartą surinko maksimalų taškų skaičių (180) ir realizavo net 3 iš 4 galimybių vienu metimu užbaigti legą.

Ne ką prasčiau D.Labanauskas žaidė ir antrajame sete. Lietuvis vėl laimėjo visus tris legus, o jo trijų strėlyčių taškų vidurkis vis dar viršijo 100 (101,33). D.Labanauskas dar du kartus surinko maksimalų taškų skaičių, o M.Edgaras turėjo tik vieną galimybę metimu užbaigti legą, bet ir jos nerealizavo.

Trečiajame sete įtampos buvo kur kas daugiau. M.Edgaras nutraukė ilgą pralaimėtų legų seriją, ėmė užvedinėti sirgalius ir netgi išsiveržė į priekį 2:1. Anglas turėjo galimybę laimėti setą, bet lemiamu metu klydo ir D.Labanauskas atstatė pusiausvyrą. 5-ajame lege lietuvis antru mėginimu pataikė į „dvigubą 20“ ir įtvirtino savo pergalę.

Burtai šiems žaidėjams iškrėtė įdomią išdaigą. Pernai pasaulio čempionato pirmajame rate D.Labanauskas taip pat susitiko su M.Edgaru ir tuomet nugalėjo rezultatu 3:1. Lietuvis 2018 m. mače trimis strėlytėmis vidutiniškai rinko po 93,57 tšk., o anglas – tik po 83,41 tšk.

Pergalingą garliaviškio kovą galite pamatyti čia:

Lažybininkai poros favoritu laikė lietuvį, mat M.Edgaras pastaruoju metu yra patekęs į žaidybinę „duobę“. Anglas nė vieno PDC turnyrų mačo nėra laimėjęs nuo rugsėjo 22 d.

D.Labanauskas pelnė 15 tūkst. svarų sterlingų (beveik 18 tūkst. eurų) ir antrajame rate jau sekmadienį susitiks su anglu Ianu White‘u (PDC-9). M.Edgarui atiteko 7,5 tūkst. svarų sterlingų (beveik 9 tūkst. eurų).

D.Labanauskas pernai tapo pirmuoju lietuviu istorijoje, patekusiu į PDC pasaulio čempionatą. Tada jis po pergalės prieš M.Edgarą šokiravo pasaulį, kai 3:2 nugalėjo daugkartinį pasaulio čempioną olandą Raymondą van Barneveldą. D.Labanausko pasirodymas tada baigėsi trečiajame rate, kai jis 0:4 nusileido anglui Adrianui Lewisui.

Bendrą PDC pasaulio čempionato prizų fondą sudaro 2,5 mln. svarų sterlingų (3 mln. eurų).

 

 

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up