Kauniečiams redakcijaNaujienosRenginiaiParoda Kaune tiems, kam rūpi sveikata

Domitės viskuo, kas susiję su geresne savijauta ir sveikata? Šis renginys kaip tik jums! Vasario 21 – 23 d., Kauno “Žalgirio arenoje” vyks paroda “Sveikatos dienos”, kurios pagrindinis dėmesys sutelktas į viską, kas susiję su sveikatinimu, gydymu ir reabilitacija. Lankytojų laukia gausi sveikatai palanki paslaugų ir gaminių pasiūla, gydymo ir reabilitacijos naujienos, sveikos gyvensenos patarimai. Specialistų seminarai apie gyvenimo būdą, mitybos įtaką sveikatai; fizinės ir emocinės sveikatos atkūrimą. Parodos tikslas – sveikatinimas, gydymas ir reabilitacija....
Sandra Galdikaitė Sandra Galdikaitė2020 20 vasario

Domitės viskuo, kas susiję su geresne savijauta ir sveikata? Šis renginys kaip tik jums! Vasario 21 – 23 d., Kauno “Žalgirio arenoje” vyks paroda “Sveikatos dienos”, kurios pagrindinis dėmesys sutelktas į viską, kas susiję su sveikatinimu, gydymu ir reabilitacija. Lankytojų laukia gausi sveikatai palanki paslaugų ir gaminių pasiūla, gydymo ir reabilitacijos naujienos, sveikos gyvensenos patarimai. Specialistų seminarai apie gyvenimo būdą, mitybos įtaką sveikatai; fizinės ir emocinės sveikatos atkūrimą.

Akimirka iš 2019 m. parodos
Parodos tikslas – sveikatinimas, gydymas ir reabilitacija.

Kasmet renginyje sulaukiama 18-20 tūkst. lankytojų. Misija susieti kuo įvairesnius sveikatingumo aspektus: fizinį, profesinį, emocinį, socialinį bei aplinkos. Tad parodoje lankytojas atras gausią sveikatai palankių paslaugų ir gaminių pasiūlą, gydymo ir reabilitacijos naujienas, sveikos gyvensenos patarimų, aktualių įžvalgų dėl profesinės sveikatos, išsamią programą naudingų seminarų apie gyvenimo būdo, mitybos įtaką sveikatai; fizinės ir emocinės sveikatos atkūrimą.

Parodos dalyviai: nuo gydytojų iki naujausių technologijų atstovų
  • sveikatos priežiūros, gydymo, reabilitacijos įstaigos ir klinikos;
  • sveikatinimui, sveikai gyvensenai skirtų gaminių ir paslaugų teikėjai;
  • sveikatą stiprinančių ir gydymui skirtų preparatų gamintojai, jų atstovai;
  • darbuotojų saugos ir profesinės sveikatos paslaugų teikėjai;
  • asmeninių ir kolektyvinių saugos priemonių darbe gamintojai, atstovai, tiekėjai.

SVEIKATOS DIENOS – tiems, kurie rūpinasi sveikata, švaria ir harmoninga aplinka, domisi ligų prevencija, aktyviu ir sveiku gyvenimo būdu.

Akimirka iš 2019 m. parodos
Visas tris dienas vyks unikalaus turinio seminarai ir renginiai

Nuo ryto iki vakaro lankytojai galės lankyti ne tik stendus, bet ir jiems naudingas konferencijas. Jose sužinos naujų ir vertingų dalykų iš sveikatos, sporto ir gydymo specialistų.

„Vantos lapo“ stende bus sumontuota stiklinta mobilioji pirtis. Joje dvi dienas (vasario 21 ir 23 d.) vyks parodomosios pirtininkų profesionalų programos. Lankytojai išvys unikalius pasirodymus, kuriuose bus derinamos senovinės lietuviškos pirties procedūros, mūsų pirtyse vietos radusios kitų tautų dvasinės ir fizinės praktikos bei autoriniai elementai.

Konferencijų salėse kas valandą vyks skirtingų temų pranešimai. Programą galima rasti ČIA

O vasario 22 d. 18 val., Amfiteatre vyks Meno teatro spektaklis NENUGALĖTIEJI, paremtas tikromis vėžiu sergančiųjų istorijomis ir išgyvenimais. Spektaklio tikslas – priversti susimąstyti apie gyvenimo vertybes, jų perskirstymą, pažvelgti į mums skirtus iššūkius ir aplinkybes kitomis akimis. Tai jautru, lengva, drąsu ir netikėta, labai artima bei atpažįstama.

Partnerių rengiamos konferencijos parodoje:

  • Lietuvos profesinės sveikatos specialistų draugijos konferencija „PROFESINĖ SVEIKATA – DARBDAVIO AR DARBUOTOJO RŪPESTIS?“
  • VšĮ „Sveikim kartu“ ir Integracinės onkologijos centro konferencija „5’i POJŪČIAI SERGANT VĖŽIU: regėjimas – klausa – uoslė – skonis – lytėjimas“
  • Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) konferencija „GYVYBĖS MOKSLAI: visuomenei, verslininkui ir tyrėjui“

BILIETAI Į PARODĄ ČIA

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up