Naujienos

Pareigūnai bendravo su žiemos pramogų mėgėjais

0

Žiemiški orai ne tik ragina išbandyti tokio oro teikiamus malonumus, bet ir verčia susimąstyti apie žmonių saugumą. Būnant ant užšąlusių vandens telkinių, sniego kalnelių bei mėgaujantis įvairiomis žiemos pramogomis kasmet įvyksta nemažai skaudžių nelaimių. Siekiant jų išvengti, praėjusią savaitę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai kartu su būsimais kolegomis iš Vokietijos priminė Kauno miesto gyventojams, kaip saugiai elgtis ant užšalusių vandens telkinių.

Prasidėjus kasmetinei poledinei žvejybai ant Kauno marių, Nemuno ir Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinio apsuptyje bei ant Lampėdžių karjero ledo visi žvejojantys buvo supažindinti su Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėmis. Poledinės žūklės gerbėjų bendruomenės pareigūnams įspėti nereikėjo, nes visi turėjo jiems privalomus specialius smaigus, skirtus užsikabinti už ledo.

Prevencinės priemonės metu bendruomenės pareigūnai kalbėdami su sutiktais žiemos pramogų gerbėjais patarė, kaip elgtis jeigu pamatė skęstantį žmogų, priminė be priežiūros ant ledo nepalikti vaikų. Taip pat atkreipė dėmesį į tai, jog netvirtas ledas susidaro tose vietose, kur įteka upeliai, kur lede įšąla medžių šakos, lentos ar kiti daiktai. Be to, sunkiai šąla ledas, esantis arti krūmų, medžių, nendrių. Siekiant išvengti nušalimų, pareigūnai ragino žiemos pramogoms rinktis šiltus, tačiau patogius ir lengvai judėti leidžiančius drabužius.

Žmonės noriai bendravo su policijos pareigūnais, dalinosi informacija, drąsiai uždavė visus jiems rūpimus klausimus. Kolegos iš Vokietijos ne tik susipažino su bendruomenės pareigūnų darbu, jų vykdoma veikla, bet ir turėjo puikią galimybę patys dalyvauti prevencinėje priemonėje, kurios metu bendraudami tiek su pareigūnais, tiek su Kauno miesto gyventojais dalijosi įspūdžiais apie policijos pareigūnų darbą Lietuvoje ir Vokietijoje.

Bendruomenės pareigūnai primena džiaugiasi gyventojų sąmoningumu, tinkamu pasiruošimu žiemos teikiamoms pramogoms bei linki ne tik linkmais, bet ir saugiai mėgautis žiemos teikiamais malonumais.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos