Kriminalai

Pareigūnai aiškinasi, kas laiptinėje smurtavo prieš vyrą

0

2021 10 04

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet šių metų birželio 23 d. apie 23.10 val. Kaune, Baltijos g., namo laiptinėje buvo sumuštas vyras. Nukentėjęs asmuo nurodė, jog sulaukus skambučio į duris ir jas atidarius, pajuto smūgį galvos srityje. Vaizdo kameros užfiksavo asmenis, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos. 
Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Santakos policijos komisariatą telefonu 8 700 60683 arba rašyti el. p. justina.lapene@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai