Mokslas

Pagelbėkite Lietuvos mokiniams paskolindami ar dovanodami kompiuterį

0

Kovo 30 dieną visose Lietuvos mokyklose prasidėjus nuotoliniam mokymui, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia socialiai atsakingus verslus ir asmenis padėti vaikams susikurti mokyklą namuose dovanojant ar paskolinant kompiuterį, planšetę arba kitą išmanųjį įrenginį.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nuotr.

Hakatone „HackTheCrisis“ sukurta iniciatyva „Mokykla namuose“ veikia dar tik dvi savaites, o prie jos  jau spėjo prisijungti 60 žmonių, kurie mokiniams savanoriškai paaukojo daugiau nei 600 nebenaudojamų kompiuterinės technikos įrenginių.

Jeigu galite paaukoti ar paskolinti šiuo metu nenaudojamą savo kompiuterį, planšetę ar kitą išmanųjį įrenginį, kurį būtų galima naudoti mokymuisi per atstumą, tai galite padaryti prisidėdami prie iniciatyvos „Mokykla namuose“ ir užpildydami trumpą registracijos formą internetiniame tinklalapyje www.mokyklanamuose.lt.

 Šios savaitės pabaigoje į mokyklas pradės keliauti pirmieji įrenginiai iš valstybės perkamų 35 tūkst. planšetinių ir nešiojamų kompiuterių, kuriuos ministerija parūpins socialiai remtinų šeimų mokiniams. Tačiau kompiuterių stinga šeimose, kur mokosi keli vaikai, ir kiekvienas neturi atskiro įrenginio.

 

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Mokslas