MiestasNaujienosRedakcija

Pagaliau! Kaune atsidarė pirčių ir baseinų kompleksas

19

Jau netrukus kauniečiai galės pamiršti ilgas ir varginančias keliones iki Druskininkų, Birštono ar kitų miestų, kuriuose galima pasimėgauti SPA procedūromis. Nuo vasario mėnesio atsidaranti išskirtinė baseino ir pirčių erdvė lauks ne tik miesto gyventojų, bet ir miesto svečių. SPA centro atstovai surengė konferenciją, kurios metu poilsio oazės įkūrėjai papasakojo, kaip kilo idėja sukurti tokį kompleksą, o į konferenciją atvykęs Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis džiaugėsi nauja vieta ir įteikė vėliavą su Kauno miesto herbu.

Beveik 850 kv. metrų erdvėje, įsikūrusioje vandens ir pirčių zonoje, lankytojų lauks 25 m. plaukimo baseinas, trys skirtingos pirtys, sūkurinės vonios, masažinis baseinas bei atskiras baseinas vaikams. Poilsio oazė priklauso verslo parko „Aušra“ erdvėms, kuriose be biurų dar yra grožio ir sveikatingumo įstaigos, edukacinė zona, kavos ir užkandžių baras, pietų bistro „Spaustuvė“ bei meno zona.

Idėja įkurti SPA centrą kilo dėl prezidento

„SPA centro idėja remiasi iškilios asmenybės pagrindu, omenyje turiu ekscelenciją, prezidentą Valdą Adamkų. Matydamas puikią prezidento fizinę formą bei puikią iškalbą ir sklandų minčių dėstymą, pagalvojau, kaip žmogus tokiame amžiuje gali taip puikiai atrodyti? Tuomet, pasidomėjau prezidento dienotvarke ir sužinojau, kad jis labai dažnai lankosi baseine. Tada kilo labai elementari mintis: baseinas reikalingas, plaukiojimas reikalingas, gera fizinė būklė – reikalinga. O mūsų parko verslo klientai pagrinde yra sunkiai dirbantys žmonės, kurių darbas dažniausiai vyksta prie kompiuterių, todėl jiems ypač reikia pailsėti, atsigauti ir išlaikyti puikią fizinę formą, kokią turi prezidentas“, – apie idėją įkurti SPA centrą, pasakoja UAB „Polonezas“ vadovas Kęstutis Sprogis.

Pasak, Kęstučio Sprogio, šio komplekso atsiradimas Kauno mieste prisidės ir prie ekologiškumo. Kauniečiams nebereikės deginti kuro ilgų kelionių iki kitų miestų, kuriuose yra SPA centrai, metu. Naujasis SPA centras suteiks kauniečiams progą savaitgalį leisti ne automobilyje, o pabūti ir pailsėti savo mieste.

Jam paantrino ir SPA „Aušra“ direktorė – Dalia Paulauskienė:

„Pagrindinė idėja buvo, kad ši vieta būtų ne tik baseinas, bet ir tikra poilsio oazė, kuri puikiai tiktų geram, kokybiškam poilsiui. Kurioje miesto gyventojai galėtų atgauti jėgas, kad ir kiekvieną dieną, o skubantys ir taupantys laiką, neišvažiuojant iš miesto, galėtų kokybiškai pailsėti“, – teigė D. Paulauskienė.

Unikalus ir nestandartinis kompleksas

Atkurtuose istorinės Kauno spaustuvės pastatuose įsikūrusi baseino ir pirčių erdvė išsiskiria interjeru: galima rasti ir unikalių, nepakeistų architektūrinių detalių ir naujų, modernių sprendimų. Interjere vyrauja mėlyno atspalvio – vandens, ir šviesios – smėlio, spalvos. Pasak, Mariaus Anglicko – UAB „Polonezas“ NT skyriaus vadovo, sprendimas čia įkurti tokio pobūdžio kompleksą buvo sudėtingas ir nestandartinis:

„Įkurti čia SPA centrą buvo ir įdomu, ir gana sudėtinga. Kadangi turėjom architektūros paveldo, buvo nemažai reikalavimų, išsaugoti tam tikras detales. Todėl turime nemažai išlikusių autentiškų dalykų: laiptinės turėklai, betono liejiniai, sietynai. Dar įkuriant visą verslo centrą, supratome, kad mes nebūsime tas standartinis, naujas, blizgantis centras. Tai paskatino ieškoti alternatyvų.

Turime gerą lokaciją, patogų atvykimą, tiek Kauno miesto ir rajono gyventojams, tiek atvykusiems iš kitų miestų. Todėl kilo mintis, kad tai turėtų būti stipriai lankomas objektas, ne tik tai, kad verslo centras, kur žmonės atvažiuoja dirbti, bet ir multifunkcinis, paslaugų turintis, objektas. Ir šiai dienai turime jį tokį.

Sveikatingumo kompleksai populiarėja ir aktualėja, tai irgi paskatino sukurti baseino ir pirčių kompleksą. Šis sprendimas nebuvo standartinis, lengvas, buvo nepaprastas ir unikalus. Ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti, kiek tokių objektų yra Lietuvoje. Manome, kad sukūrėme šiokį tokį naują pastato standartą, ateities pastatą, kuris ypatingai patogus ir komfortiškas vartotojams. O baseino atsiradimas, kiekvienam pastatui sukuria pridėtinę vertę“, – teigė M. Anglickas.

Paslaugos skirtos įvairiems klientų poreikiams

Pasak, Dalios Paulauskienės, kuri šiame projekte dalyvavo kaip SPA konsultantė, šiame centre net išrankiausias klientas liks patenkintas:

„Tikimės, kad net pats išrankiausias klientas-lankytojas pas mus ras visko, ko tikisi. Kadangi turime kompleksiškumą: mėgstantiems plaukti – 25 m. baseiną su dviem takeliais, mėgstantiems mankštas – siūlysime mankštų programą, mėgstantiems masažus – vandens masažus, baseine su keturiomis įlankomis, kurias panaudojus žmogus gaus pilną viso kūną masažą. Na, o mažiausiems lankytojams skirtas mažas, vaikiškas baseinas. Pirčių mėgėjams pasiūlysime skirtingų tipų pirtis: raminančią ir atpalaiduojančią garinę, lietuvišką, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais bei suomišką, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele“, – apie klientams siūlomas paslaugas pasakojo D. Paulauskiene.

Kauno meras džiaugiasi nauja vieta

Į konferenciją atvyko ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Jis teigė, kad pravažiuodamas pro šią vietą, stebėjo kaip ji keitėsi ir iškilo, tarp šioje vietoje dar esančių, miesto griuvėsių:

„Pravažiuodamas pro šalį matydavau, kad tai nauja būsianti oazė, tarp dar esamų, kai kurių mūsų miesto griuvėsių, esančių gretimai. Bet manau, kad visas šis rajonas pasikeis, kaip pasikeitė ir jūsų teritorija.

Pažįstu žmonių, kurie dirba šiame rajone, ir visi džiaugiasi bei laukia šio baseino. Tikiu, kad čia dirbantys žmonės turės ne tik darbo vietas, bet ir gerą nuotaiką, gerą laiką, kurį praleis čia. Na, o man belieka pavydėti, kaip vyresnės kartos žmogui, jaunimui, kuriuo visi darbdaviai taip ypatingai rūpinasi. Man gyvenime ne taip pasisekė, mažai, kas rūpinosi poilsiu, duodavo darbą ir reikdavo dirbti. Bet džiugu, kad tai keičiasi“, – teigė V. Matijošaitis.

Kauno meras ir jo komanda pasveikino SPA centro įkūrėjus ir padovanojo tradicinę dovaną – vėliavą su Kauno miesto herbu.

Baseino ir pirčių erdvė visų kauniečių bei miesto svečių lauks nuo vasario mėnesio, adresu Vytauto pr. 23, Kaunas.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
19 Komentarų
Naujausi
Seniausi Labiausiai reitinguoti
Inline Feedbacks
Visi komentarai
Živilė

Nereikėjo minėti Matjošaičio… Jei čia jo draugeliai…

Klientas

Sveiki,ar šis SPA yra pritaikytas neigaliems žmonėms?

HDMI

Įdomu, kokios kainos. Įtariu, nepigu bus, nes konkurencijos Kaune nedaug

REGINADALIA

NA MANAU, KAD EILINIAI KAUNO GYVENTOJAI, NEIPIRKS

Zita

Reikėjo parašyti adresą kur tiksliai randasi.

Skaitytojas

Vytauto pr. 23 🙂

Rolandas

Garantuoju šalto vandens vonia bus pamiršę įrengti. Pagrindinį sveikatos ir atsigavimo elementą…

Rama

Du kartus perskaičiau straipsnį. UAB vadovas, direktorė, vystytojai, meras. O kas sukūrė jiems šitas erdves, kas projektavo? Architektų, dizainerių net pavardės nepaminėtos. Gėda.

Art

Koks čia vandens parkas? Čia dar vienas spa… Normalų vandens parką pagaliau pastatykit ir dar kalną čiuožinėt įrengt reikia… o tai atsilikęs miestas..

Nata

Bet kokį gerą darbą padaryk pats, o mes pasistengsime, tamsta, išmaudyti purve….

RIMA-ONA JANKAUSKIENĖ

Nuo kada bus galima lankyti? Ar galima jau užsisakyti?

RIMA

Nuo kada bus galima lankytis?Ar galima jau užsisakyti

Loreta

Labai malonu, tikrai lankysimės.

IIona

Butu tobula jeigu irengtu kelis masazinius kabinetus, kad butu galima pilnai atsipalaiduoti, kaip spa 🙂 o siaip labai fainai, tikiuosi seksis puikiai.

Aneta

Tam pačiam pastate yra REVU klinika, tai po maudynių galima ten puikiai atsipalaiduot kūno ar veido masažuose 🙂

Robertas

Koks tikslus adresas

Sandra

Labai laukiu atidarymo. Tikrai būtinai apsilankysiu.

Ineta

Jau galit apsilankyti, nuo vasario 1 d. dirba pilnu tempu 🙂

Konfuzija

Tai jei dirbs nuo vasario, gal nereikėtų rašyti, kad jau atsidarė ?

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas