SportasP. Labutis Kaune tapo Baltijos pulo lygos vicečempionas

Kaune vykusiame finaliniame Baltijos pulo lygos etape sidabro medalį iškovojo lietuvis Pijus Labutis. Lietuvos sportininkas ketvirtfinalyje 10:4 nugalėjo estą Jooną Saską, pusfinalyje 10:5 pranoko baltarusį Vladislavą Cirikovą ir tik finale 3:10 turėjo pripažinti esto Deniso Grabes pranašumą.   Baldai, buitinė technika, interjeras Kauniečių plieno gaminiai Pasaulio futbolo čempionate 2019 gruodžio 2 Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Kaip padidinti darbuotojų našumą versle 2019 lapkričio 29 Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Jaukumu alsuojanti studija “Oplia” kviečia į...

Kaune vykusiame finaliniame Baltijos pulo lygos etape sidabro medalį iškovojo lietuvis Pijus Labutis.

Lietuvos sportininkas ketvirtfinalyje 10:4 nugalėjo estą Jooną Saską, pusfinalyje 10:5 pranoko baltarusį Vladislavą Cirikovą ir tik finale 3:10 turėjo pripažinti esto Deniso Grabes pranašumą.

P. Labutis, EPBF nuotr.

Vyrų varžybose dalyvavo 32 žaidėjai.

Kitas lietuvis Kasparas Budnikas pralaimėjo abu savo mačus.

15-mečių vaikinų grupėje trečiąją vietą užėmė Ąžuolas Tadaravičius, penktąją – Jevgenijus Silantjevas.