Naujienos

Orai: speigas sugrįš visa jėga

0

Baigiantis savaitei kasdien vis sulauksime sniego, o didesni pokyčiai termometrų stulpeliuose įvyks tik sekmadienį. Tuo metu oras palaipsniui šaltės, tad jau kitą savaitę su nauja jėga grįš šalčiai.

Penktadienį daugelyje rajonų numatomas sniegas, pūs vidutinio stiprumo pietinių krypčių vėjas. Temperatūra pernelyg nenutols nuo nulio laipsnių, tik prie jūros bus šilčiau. Vilniuje ir Kaune gausesni krituliai numatomi antroje dienos pusėje. Temperatūra svyruos nuo –1 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Šiauliuose, naktį ir ryte, bus apie 0–1 laipsnį šilumos. Dieną atšals iki –1 laipsnio, snigs smarkiau. Pajūryje pirmoji paros pusė bus vėjuota, gausiai lis. Oras tuo metu sušils iki 2–3 laipsnių. Įdienojus temperatūra sieks 1 laipsnį šilumos, numatomi mišrūs krituliai.

Šeštadienį orai niekuo nenustebins: bus apsiniaukę, vietomis snyguriuos. Vilniaus ir Kauno apylinkėse protarpiais negausiai pasnigs. Didžiąją paros dalį bus apie –1–0 laipsnių šalčio. Vakarėjant šaltukas sustiprės. Šiauliuose visą parą birs snaigės, temperatūra sieks –1–0 laipsnių šalčio. Pajūryje lietus maišysis su sniegu, termometrai fiksuos 1–2 laipsnius šilumos.

Sekmadienis bus šaltesnis. Vietomis dar pasnigs, o kai kur pro debesis jau lys saulė. Pūs vakarinių krypčių vėjas. Vilnius ir Kaunas vėl sulauks šviežio sniego, šals iki –3–2 laipsnių. Šiauliuose numatomi pragiedruliai. Naktį bus apie –3, ryte apie –7–5 laipsnius šalčio. Dienos metu laikysis –3–2 laipsnių temperatūra. Pajūryje debesų šydas taip pat bus plonesnis, tačiau viena kita snaigė dar gali pasirodyti.

Nakties ir ryto valandomis bus apie –1–0 laipsnių šalčio, o dieną trumpam tesušils iki 1 laipsnio.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis , ateinančią savaitę į mūsų šalį nusitaikys dar viena šalčio banga, todėl kasdien šalčio gniaužtai tik stiprės.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/orai-speigas-sugris-visa-jega.d?id=73433040

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos