Tol, kol daugelis miestų nerimsta vis ieškodami, ko reikia jų gyventojams, Kaunas pilnais delnais dalina įvairiausių veiklų kupinas vietas. Štai visai neseniai Raudondvaryje įsikūrė ir dar viena mažyliams ir mamoms skirta užimtumo studija „Oplia“, kuri siūlo ne tik visiems įprastas veiklas, bet ir kiek kitokius lavinamuosius užsiėmimus.

Žaidimai ir fotosesijos šventėms ir netik

Kai sakome, kad „Oplia“ kitokie, tai būtent tai ir norime pasakyti. Čia rasite ne tik kavos, arbatos ar vaikų taip mylimos kakavos, bet ir įvairiausių užsiėmimų skirtų ne tik laisvalaikio praleidimui, bet ir vaikučio lavinimui.

Dieninė stovykla, žaidimų aikštelė ir fotosesija ne tik leis pajudėti ir pasimaivyti mažiesiems lankytojams, bet taps įsimintina bei išskirtine vaikelio laukimo, krikštynų ar gimtadienio šventės veikla. Būtent dėl gana didelio pasyvių veiklų pasirinkimo „Oplia“ po truputį tampa mėgiama Kauno tėvų vieta.

Vakariui6_Oplia20190315-042
„Oplia“ – tai vieta švęsti gimtadienius, krikštynas ir kitas smagias šventes (nuotr. „Oplia“ archyvas).

Edukacija ikimokyklinukams ir fizinės veiklos

Sakoma, kad meniniai užsiėmimai ne tik gali atskleisti užslėptus talentus bei nuramint, bet ir skatina smegenų veiklą. O juk būtent to ir nori daugelis mažylius auginančių tėvelių. Tai žinodami studijos „Oplia“ įkūrėjai iki mokyklinio amžiaus vaikams siūlo apsilankyti ir išmėginti dailės užsiėmimus.

« 1 5 »
« 1 11 »

Tačiau nemažiau šioje studijoje svarbu ir fizinė veikla, kuri ne tik padeda mažiesiems išsikrauti, bet ir sutvirtėti. Todėl studijos įkūrėjai savo svečiams siūlo išmėginti vaiko ir mamos mankštas, individualią kineziterapiją ir masažą bei kūdikių masažus-mankštas.

 

61254741_1260277537457434_2269917785331073024_n
Šalia įvairių užsiėmimų, „Oplia“ siūlo ir fotosesijas, dienos stovyklas bei masažus (nuotr. „Oplia“ archyvas).

Nesikandžiojantys darbuotojai ir kainos

Šalia visų ypatingų, įdomių, o svarbiausia – naudingų veiklų, „Oplia“ pasižymi ir itin atviru bei nuoširdžiu bendravimu su klientais. Pačių darbuotojų teigimu, su mažiausiais kauniečiais ir Kauno rajono gyventojais bendrauti reikia ne tik kantrybės, bet ir daug meilės. Todėl čia dirba tik tie, kurie gali drąsiai pasakyti „noriu ir galiu“.

« 1 5 »
« 1 11 »

Bet turbūt labiausiai kauniečius žavi šios laivalaikio zonos kainos, kurios tikrai stengiasi neviršyti nei vienos šeimos biudžeto.  Vaikų žaidimų aikštelėje jūsų mažyliai šėlti galės vos nuo 3 eur. už valandą, o dienos stovykloje smagintis vos nuo 15 eur.

Jeigu ir jūs norite nudžiuginti savo vaikučius smagia ir įdomia veikla „Oplia“ studijoje, galite kreiptis tel. +370 618 00433 ar el. paštu info@oplia.lt.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments