Sveikata

Odontologijos klinikoje „Neodenta“ įdiegta pažangiausia „skaitmeninės šypsenos“ sistema

0

Odontologijos klinikoje „Neodenta“ įdiegta pažangiausia „skaitmeninės šypsenos“ sistema

„Skaitmeninė šypsena“ – vienas naujausių terminų, naudojamų odontologijos srityje. Integruojant naujausias technologijas ir laikantis gamtos proporcijų, odontologų komanda sukuria šypsenos prototipą. Jei jis jums patinka, netrukus identiškai tokia pačia šypsena galite mėgautis po kelių vizitų odontologijos klinikoje. Skamba neįtikėtinai, bet klinikos „Neodenta“ pacientai jau gali pasinaudoti „skaitmeninės šypsenos“ paslaugomis.

„Skaitmeninės šypsenos“ sistema pagrįsta naujausiomis technologijomis

Klinikos „Neodenta“ vadovė Eglė Kunčiuvienė teigia, kad: „Technologijos ir inovacijos padeda siekti tobulumo, todėl jas diegiame nuolat. Klinikoje naudojame modernų, aukščiausio tikslumo ir mažiausios spinduliuotės 3D kompiuterinį tomografą, kuriuo skenuojama dantų padėtis prieš gydymą. Šis įrenginys gali daryti dentalines ir panoramines 2D ir 3D rentgenogramas, kurios gydytojams odontologams padeda nustatyti tikslias diagnozes. Gydytojas kartu su pacientu gali analizuoti konkretų atvejį, planuoti gydymą bei, skaitmeniniu būdu atliekant skirtingas moduliacijas, pasirinkti geriausią gydyto metodą. „Cerec 3D“ –  nesudėtingų estetinės keramikos restauracijų sistema, kurios pagrindą sudaro tvirta ir itin estetiška porceliano medžiaga. Naudojant kompiuteriu valdomą infraraudonųjų spindulių kamerą, padaroma trimatė danties nuotrauka – optinis atspaudas. Jį gydytojas mato kompiuterio ekrane ir trimatėje erdvėje sumodeliuoja restauraciją. Pacientas gali stebėti, kaip kuriamas jo būsimas dantis, gali aptarti galutinius rezultatus. „Nobel Procera“ – aukščiausio tikslumo medicininis skenavimo įrenginys, naudojamas didelėms, sudėtingoms restauracijoms, implantų atramoms. Pagal nuskenuotą vaizdą gaminami  dantų protezai: frezuojami iš cirkonio, titano, aliuminio ar chromo kobalto, atsižvelgiant į paciento pageidavimus ir gydytojo rekomendacijas. Skenuoti dantų protezų karkasai gaminami JAV, itin aukšto lygio laboratorijose. Klinikoje „Neodenta“ atliekamas galutinis protezo apdirbimas ir protezavimas. Šias ir kitas naudojamas technologijas apjungėme kartu su „skaitmeninės šypsenos“ sistema, siekdami sklandaus gydytojų tarpusavio bendravimo, maksimalaus tikslumo, nepriekaištingai atliekamų procedūrų bei savo pacientams norėdami suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Pacientai šias naujoves vertina labai palankiai, o technologijų naudą įvardija kaip greitai ir vienoje klinikoje suteikiamas kompleksines paslaugas, išskirtinį dėmesį bei precizišką paslaugų kokybę.“

 „Skaitmeninė šypsena“ – ateities sistema, „Neodentos“ klinikoje naudojama šiandien

„Skaitmeninės šypsenos“ sistema gali būti naudojama tiek estetikos, tiek gydymo tikslais. Gydytojas odontologas, naudodamas skaitmeninę programą, kartu su savo pacientu gali aptarti probleminę situaciją, suplanuoti gydymą, sekti jo eigą, bei galutinius rezultatus akivaizdžiai palyginti su būkle, buvusia prieš gydymą. Didžiausias „skaitmeninės šypsenos“ privalumų – pacientas pats gali pasirinkti, kokios šypsenos jis nori arba kokį gydymo metodą taikyti iš keleto gydytojo pasiūlytų alternatyvų.

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Reklama: evadenta.lt

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sveikata