„Seniai karas buvo“ tokias ir panašias frazes vis dažniau girdime iš kiek vyresnių tautiečių. Iš esmės ši mintis slepia kitą, kiek kandžią ir pašiepiančią tūkstantmečio kartą. Tačiau tik nedaugelis atkreipia dėmesį į tai, kaip stipriai jaunoji karta vertina įvairiapusę laisvę. Jos meilė, greičiausiai, ir atkeliavo iš vyresniųjų mąstysenos. Tam, kad galėtų pasitikrinti savo įgūdžius saugant šią brangę vertybę, jaunuoliai neretai imasi Lietuvoje dar gana naujos veiklos – apsilankymų pabėgimo kambariuose.

Ištverti suvaržymą

Nors visi užsukantys į pabėgimo kambarius tai daro savanoriškai ir iš pirmo žvilgsnio supranta žaidimo eigą, visgi suvaržymas pajuntamas gana greitai.

„Priklausomai nuo to, koks kiekis žmonių nusprendžia žaisti viename kambaryje, jie gana greitai supranta, kad yra užrakinti mažoje erdvėje. Nors visi žino, kad kambariuose yra kameros, darbuotojai visuomet pasiruošę padėti ar išleisti, būna atvejų, kai kambaryje prasideda ir nedidelė panika.“ – sako pabėgimo kambario „Lost Escape“ vadovas Evaldas Auglys.

Atrasti bendrus taškus

Net ir tada, kai į pabėgimo kambarį keliaujate su antromis pusėmis ar geriausiais draugais, ši vieta gali išmėginti jūsų tarpusavio ryšį ir gebėjimą bendradarbiauti. Galvosūkiai čia verčia ne tik pagalvoti ar spontaniškai atlikti mechanines užduotis. Kai kurie jų reikalauja ir daugiau nei dvejų rankų ar tiesiog pagalbos prašymo.

« 1 5 »
« 1 11 »

„Užduočių kambariuose yra įvairių. Vienos jų nereikalauja daug gebėjimų ar pagalbos, kitos – atvirkščiai – priverčia prašyti padėti ir surasti naujus požiūrio taškus. Kai kuriuose kambariuose užduotis reikia atlikti nuosekliai, o tai irgi reikalauja glaudaus bendradarbiavimo ir kantrybės. Todėl kartais juokaujame, kad prieš priimant svarbius gyvenimo sprendimus privalu su tuo žmogumi pabėgti iš kambario ir pasitikrinti santykius.“ – šypteli Evaldas Auglys.

Susitelkti į tikslą

Nors draugai ir mylimieji gali jums padėti atlikti užduotis ir kartu išsilaisvinti iš žaidimų kambario, visgi ši veikla pareikalaus didelio jūsų pačių susikaupimo. Pastabumas, greitis ir loginis mąstymas čia bus jūsų pagrindinė varomoji jėga.

„Pabėgimo kambarys sukonstruotas taip, kad tą valandą paskirtumėte galvojimui. Jums reikės įtempti ausis, plačiai atmerkti akis ir išsivalyti visus stereotipus, nes čia jiems tikrai ne vieta. Kadangi erdvė nėra didelė, tai norint surasti užuominą jums pakaks tik nusiraminti ir plačiai apžvelgti vietą, kurioje esate. Žinoma, nepamirškite paklausti ir kartu žaidžiančio draugo, gal jis matė ar žino tai, ko nežinote jūs. Iš kiekvieno kambario įmanoma išeiti, tik reikia bendrauti, susikaupti ir norėti.“ – pastebi Kaune įsikūrusio pabėgimo kambario „Lost Escape“ vadovas.

« 1 5 »
« 1 11 »

Jeigu ir jums atėjo metas išmėginti savo jėgas ir pasitikrinti meilę laisvei, tai Kaune, Juozapavičiaus pr. 3L įsikūręs pabėgimo kambarys „Lost Escape“ laukia jūsų registracijos.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments