NaujienosNuteistieji laikė Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą

Spalio 3 dieną visoje Lietuvoje vyko pirmasis Konstitucijos egzamino etapas. Tryliktą kartą Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuojamame egzamine dalyvavo ir Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namuose esantys asmenys: 6 nuteistieji ir 1 nuteistasis arešto bausme. Norą dalyvauti ir pasitikrinti pagrindinio šalies įstatymo, priimto visuotiniame referendume 1992 spalio 25 dieną, žinias pareiškę dalyviai per 45 minutes turėjo atsakyti į 30 testo forma pateiktų klausimų, pasirinkdami vieną iš keturių atsakymų. Patikrinus visų dalyvių testus, paaiškėjo, kad teisingai atsakiusiųjų...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 8 spalio

Spalio 3 dieną visoje Lietuvoje vyko pirmasis Konstitucijos egzamino etapas. Tryliktą kartą Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuojamame egzamine dalyvavo ir Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namuose esantys asmenys: 6 nuteistieji ir 1 nuteistasis arešto bausme. Norą dalyvauti ir pasitikrinti pagrindinio šalies įstatymo, priimto visuotiniame referendume 1992 spalio 25 dieną, žinias pareiškę dalyviai per 45 minutes turėjo atsakyti į 30 testo forma pateiktų klausimų, pasirinkdami vieną iš keturių atsakymų. Patikrinus visų dalyvių testus, paaiškėjo, kad teisingai atsakiusiųjų į 25 ir daugiau klausimų nebuvo, todėl į antrąjį Konstitucijos egzamino etapą įstaigoje bausmę atliekantys asmenys nepateko. Po egzamino jau ne pirmą kartą jame dalyvavęs nuteistasis minėjo, kad šiais metais egzaminas jam pasirodė sudėtingesnis, tačiau dalyvauti buvo įdomu ir naudinga, nes pasiruošimo egzaminui metu pasikartojo Konstituciją, prisiminė žmogaus laisves, teises ir pareigas.

Lietuvos Konstitucijos egzaminas – graži iniciatyva, skatinanti pataisos įstaigose esančius piliečius įtvirtinti žinias apie pagrindinį Lietuvos įstatymą ir nors pirmojo egzamino etapo neįveikė nė vienas dalyvis, tikimės, kad tai bus paskata atidžiau ir išsamiau pasidomėti pagrindiniu šalies teisės aktu.

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up