Gyvenimo būdasNuobodžiauti per karantiną neteks: 8 smagios veiklos namuose

Esate įkalintas namuose, kol nurims Koronavirusas (COVID-19) ? Į buvimą namuose pažiūrėkite kitu kampu. Galite pasimėgauti visomis veiklomis, kurioms anksčiau neturėjote laiko, nesvarbu, ar tai būtų internetinė maisto gaminimo pamoka, ar knygos, kurią ignoravote visus metus, perskaitymas. Pateikiame jums 8 įdomias veiklas, kurios neleis jums nuobodžiauti namuose karantino metu. Likite saugūs ir sveiki!

Shutterstock nuotr.
1.Pasimėgaukite savo mėgstamiausia TV laida ar serialu

Mūsų laimei, daugelis lietuvių ir užsienio laidų ir filmų yra praeinami internete. Viską peržiūrėti jums greičiausiai prireiks kelių savaičių.

Nesvarbu, ar jums patinka įtempti veiksmo filmai (kaip Iksmenai ar Greiti ir įsiutę)  ar susimąstyti priverčiančios dramos (kaip pvz. Adomas ar Sibilės vilionės”), tikrai rasite kuo užpildyti laisvą valandėlę karantino metu. Kviečiame apsilankyti Žmonės Cinema kino filmų svetainėje  ir įsirinkti norimą filmą.  Be to, Šiaulių dramos teatras koronos karantino metu vakarais kviečia nemokamai žiūrėti savo spektaklius. Daugiau informacijos rasite Šiaulių dramos teatro Facebook paskyroje.

2.Atnaujinkite maisto gaminimo įgūdžius

Nebent planuojate valgyti  užsisakytą maistą kelias savaites, dabar pats metas atnaujinti savo maisto gaminimo įgūdžius. Norėdami pagaminti gardžius patiekalus išbandykite  šiuos nesudėtingus vaizdo receptus.

Nenusiminkite, jei patiekalas išėjo ne taip kaip jūs tikėjotės – vis gi, jūs esate vienintelis, kuris tą pastebėjo. Kviečiame išbandyti šiuos patiekalų receptus:

« 1 3 »
« 1 3 »

3.Perskaitykite įdomią knygą

Išjunkite televizorių, paslėpkite nuotolinio valdymo pultelį ir grįžkite prie  pagrindų: pasiimkite įdomią knygą ir   įsitraukite į  nepaprastą ir užburiančią rašytojų kūrybą.

Ne tik greitai prabėgs laikas, bet ir jausitės prasmingiau praleidę laiką namuose. Paspaudę šią nuorodą sužinosite, kokios knygos Kaune buvo populiariausios  praėjusiais metais.

4.Pasiklausykite muzikos

Pabodo sėdėti vienoje vietoje?  Mes turime geriausią muziką, skirtą praleisti laiką namuose. Kviečiame pasiklausyti naujausių  lietuviškų dainų grojaraštį. Jame rasite skirtingų žanrų dainų – nuo atlikėjos Gjan iki  grupės „2 kvėpavimas“.

Patikėkite, čia kiekvienas ras kažką savo skoniui.

5. Žaiskite stalo žaidimus

Nors stalo žaidimai yra labiau skirti lietingiems šeštadieniams ar ilgesnėms atostogoms, jie neleis nuobodžiauti ir  koronos karantino atveju.

Apieškokite savo lentynas ir  sužaiskite žaidimų I know, Domino ar Uno partiją– visi šie įdomūs ir įtraukiantys žaidimai yra puikiai žinomi Lietuvoje. Tik nenusiminkite ir nekaltinkite kitų ,jei pralaimėjote.

6.Susitvarkykite savo spintą bei kambarį

Per gausybę darbų vis pamirštate susitvarkyti savo kambarį? Jau seniai galvojote atsikratyti savo išaugtais drabužiais, bet vis  neradote laiko jiems atrūšiuoti?

Netikėtos koronos viruso atostogos yra puikus laikas atlikti šiuos svarbius, bet jūsų vis nukeliamus darbus.

7.Pasimėgaukite SPA procedūromis namuose

Nėra tokios problemos, kurios neišspręstų naminės spa procedūros, įskaitant tarptautinę nelaimę. Skirkite sau valandėlę malonaus poilsio vonioje. Pasirūpinkite savo kūnu ištrindami jį kremu bei aliejais. Nusimaudę jūs išlipsite iš vonios jausdamiesi daug geresnės nuotaikos. Arba bent jau labiau spindintys.

8. Nepamirškite savo vaikų

Nors greičiausiai manote priešingai, vaikai negali ilgas savaites spoksodami į savo telefoną. Išviliokite juos iš miegamojo, tam, kad kartu paskaitytumėte įtraukiančią istoriją arba pažaistumėte žaislais. Mažieji gali nenorėti to pripažinti, bet būti įkalintam namuose su šeima nėra jau taip blogai.

israel21c.org infomacija

Iš anglų kalbos vertė Inga Bočiūtė

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up