eismas, Nuo pirmadienio – eismo pokyčiai Kaune, Kaunieciams.lt

Nuo pirmadienio – eismo pokyčiai Kaune

0
101

Nuo balandžio 15 d. keičiasi transporto eismas per Akademijos sankryžų mazgą. Pirmadienį taip pat pradeda kursuoti priemiestinis autobusas Nr. 150 į Neveronis ir Sergeičikus.

Dėl Akademijos sankryžų mazgo rekonstravimo nuo šiandien transporto eismas per Noreikiškių viaduką vyksta viena kryptimi, todėl keičiasi priemiestinio 180-ojo autobuso maršruto (Kauno autobusų stotis–Ringaudai–Girininkai) ir miesto autobuso 32-ojo maršruto (Geležinkelio stotis–Ringaudai) trasos.

18-ojo maršruto miesto autobuso ir 56-ojo maršrutinio taksi pakitimų nenumatoma.

Važiuojantieji savo transportu iš Kauno miesto Stirnų gatvės galės Ringaudų kaimą ir Akademijos miestelį pasiekti važiuodami Tiesiąja, Pilėnų bei Margirio g. (apylankos schemas rasite čia ir čia ).

„Prašome važiuoti vadovaujantis esamais laikinai įrengtais kelio ženklais“, – atkreipė dėmesį Kauno rajono savivaldybės administracijos Kelių ir transporto skyriaus vyr. specialistas Gediminas Drukteinis.

Nuo balandžio 15 d. iš Kauno autobusų stoties į Neveronių kaimą keleiviai pradedami vežti priemiestinio autobuso 150-uoju maršrutu.

Juo bus galima pasiekti Kauno LEZ Terminalo gatvę, Ramučių kaimą, LEZ oro parką ir Sergeičikų kaimą (maršruto schemą rasite čia).

Maršrutu važiuos du autobusai darbo dienomis, šeštadieniais ir sekmadieniais.

krs.lt informacija