NaujienosNiūrią rudens kasdienybę praskaidrins pramogos „Lost Escape“ pabėgimo kambaryje „Faraono prakeiksmas“

Inga Bočiūtė Inga Bočiūtė2019 5 rugsėjo

Atėjus rudeniui daugelis žmonių įsisuka į darbų sūkurį ir rutiną. Praskaidrinti niūrią rudens kasdienybę gali padėti pramogos. Nors Kauno mieste pramogų pasiūla yra nemenka, žmonėms, norintiems įdomiai ir išskirtinai praleisti laisvalaikį, vis tik teks pasukti galvą. Juozapavičiaus prospekte 3L įsikūrę pabėgimo kambariai „Lost Escape“ siūlo jums būtent tai ko ieškote – adrenalino ir nepamirštamų pojūčių kupiną laisvalaikio pramogą! Pastate iš viso yra įrengti 4 modernūs pabėgimo kambariai. Jų įrengimui išleista daug lėšų, todėl daugybė daiktų čia – unikalūs, o autentiškas interjeras, kuriame gausu išskirtinių detalių – senovės piramidžių, skulptūrų ir sarkofagų, yra sukurtas profesionalių skulptorių. Šiame straipsnyje jus supažindinsime su pabėgimo kambariu „Faraono prakeiksmas“, kuris neabejotinai patiks senovės pasaulio paslaptimis besidomintiems ir nuotykinius filmus mėgstantiems žmonėms.

Ar pavyks išvengti faraono prakeiksmo?

Įėjus į šį pabėgimo kambarį jus pasitiks užrašas su žodžiais: „Tą, kuris prisilies prie faraono kapo, aplankys mirtis, plasnodama lengvais sparnais.“ Šie žodžiai buvo iškalti virš žiaurumu pagarsėjusio faraono sarkofago. Sklando legenda, kad kadaise jį suradusių egiptiečių laukė negailestinga lemtis: per savaitę jie visi išmirė. Dabar ištyrinėti panašią kapavietę ir bent iš dalies pajusti to laikmečio dvasią galite ir jūs. Užduočiai atlikti turite vos valandą, nes jei per tiek laiko jos neatliksite – faraono prakeiksmas pražudys ir jus. Norint iš kambario išnešti sveiką kailį, jums prireiks sumanumo, greičio bei pastabumo smulkmenoms!

Lauks nelengvas iššūkis

Pabėgimo kambario interjeras primena piramidės vidų, kurį jau ne kartą matėte nuotykių filmuose. Gelsvose kambario sienose slypi daugybė paslapčių. Sunku bus nuspėti, kur jus nuves netikėtai atsivėrusios durys. Norėdami įvykdyti visas užduotis, turėsite paplušėti, nes šiame kambaryje beveik nėra raktų bei kodų. Judėti išėjimo link galėsite atlikę įvairius neįprastus veiksmus. Jums padės subtiliai paslėptos užuominos. Norėdami jas atpažinti, turėsite būti itin dėmesingi bei sumanūs – mat turėsite atidžiai įvertinti, kurie kambaryje esantys hieroglifai ar statulėles išties padės išspręsti galvosūkius, o kurie jus tik klaidins. Turėsite surasti visus išmoningai paslėptus galvosūkio sprendimui reikalingus daiktus. Be to, jums ne kartą teks susidurti su užduotimis, kurios iš pažiūros turi galimai kelis logiškus sprendimų variantus, tačiau iš tiesų turėsite atrasti tą vienintelį, kuris ir padės jums įveikti vieną iš daugelio iššūkių ieškant išėjimo iš kambario. „Lost Escape“ įkūrėjai teigia, kad kambaryje „Faraono prakeiksmas“ jums išviso teks įvykdyti net 25 užduotis. Dėl šios priežasties jį galima laikyti itin sudėtingu. Tačiau nenusiminkite, jeigu jums seksis labai sunkiai, „Lost Escape“ darbuotojai visada bus šalia ir esant sudėtingai situacijai, garsiakalbio pagalba duos subtilią užuominą, padėsiančią lengviau susiorientuoti tam tikroje adrenalino ir iššūkių kupinoje situacijoje.
Siekiant pajusti tikrąją pabėgimo kambario dvasią, rekomenduojama suburti mažiausiai 4 žmonių komandą. Registruoti savo apsilankymą paslaptingame ir gerą nuotaiką garantuojančiame pabėgimo kambaryje „Faraono prakeiksmas“ jau dabar galite „Lost Escape“ rezervacijos sistemoje!

« 1 3 »
« 1 3 »

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up